Bouncing Betty dla wielu może być anonimową postacią. Mimo tego na zakontraktowanie kobiety zdecydowała się organizacja Prime MMA. Do jej debiutu doszło na gali Prime MMA 7, natomiast ostanią dotychczasową walkę stoczyła na Hybrid MMA 4. Dowiedz się kim jest Bouncing Betty i co wiadomo na jej temat!

Kim jest Bouncing Betty?

Kto to Bouncing Betty? Bouncing Betty to tancerka specjalizująca się w twerku. W 2023 roku wystąpiła w programie Love Never Lies, który można obejrzeć na Netflixie. W październiku tego samego roku Bouncing Betty została ogłoszona jako nowa zawodniczka organizacji Prime MMA.

Bouncing Betty imię i nazwisko

Jak nazywa się Bouncing Betty? Imię i nazwisko Bouncing Betty to Bernadeta Urbańska.

Bouncing Betty wiek

Nie wiadomo kiedy dokładnie urodziła się Bouncing Betty. Z informacji dostępnych w internecie można się jednak dowiedzieć, że kobieta ma aktualnie 29 lat.

Bouncing Betty wzrost

Jakiego wzrostu jest Bouncing Betty? Kobieta ma około 165 centymetrów wzrostu.

Bouncing Betty waga

Tego, ile waży Bouncing Betty, dowiedzieliśmy się na oficjalnym ważeniu przed galą Prime MMA 7. Bernadeta Urbańska wniosła na wagę 58 kilogramów.

Bouncing Betty Prime MMA

21 października 2023 roku na gali Prime MMA 6 Bouncing Betty została ogłoszona jako nowa zawodniczka organizacji Prime Show MMA. Poinformowano również, że debiut uczestniczki Love Never Lies odbył się na gali Prime MMA 7, która została zaplanowana na 13 stycznia 2024 roku.

Bouncing Betty vs Natalie Wayne

W swoim debiutanckim pojedynku Bouncing Betty zmierzyła się z aktorką filmów dla dorosłych Natalie Wayne. Na Prime MMA 7 doszło zatem do walki debiutantek. Starcie zakończyło się pod koniec pierwszej rundy z powodu kontuzji Natalie Wayne.

Bouncing Betty Hybrid MMA

Po udanym debiucie w Prime MMA, swoją drugą walkę Bouncing Betty stoczyła 20 kwietnia 2024 roku na gali Hybrid MMA 4. Tym razem jej przeciwniczką była debiutująca w klatce Paulina Szczuc. Bernadeta Urbańska nie miała jednak problemów z pokonaniem rywalki, wygrała bowiem już w pierwszej rundzie.

Bouncing Betty Love Never Lies

Bouncing Betty wzieła udział w pierwszym sezonie reality show Love Never Lies. Program ten jest dostępny do obejrzenia w serwisie Netflix. Co ciekawe Bouncing Betty w programie była w parze z Dominikiem "Jaxu" Jaxem, a więc byłym zawodnikiem FAME MMA.

Bouncing Betty Instagram

Bouncing Betty prowadzi oczywiście Instagrama. Kobietę można znaleźć pod nickiem @bouncing.betty. Aktualnie obserwuje ją ponad 50 tysięcy użytkowników Instagrama.

https://www.instagram.com/p/Cz0vvQeqfSq/


Kim jest Bouncing Betty?
Bouncing Betty to tancerka oraz uczestniczka programu Love Never Lies.
Jak nazywa się Bouncing Betty?
Bouncing Betty w rzeczywistości nazywa się Bernadeta Urbańska.