Mateusz "Milu" Mil to model, którego polscy widzowie mogą znać z kilku programów reality show. Widzieliśmy go również w oktagonie Prime MMA. Jakie informacje możemy znaleźć o topowym modelu, zaczynającym karierę w freak fight?

Kim jest Milu?

Kim jest Milu? Mateusz Mil to między innymi model oraz trener personalny. Pierwszy raz mogliśmy go zobaczyć w programie Top Model, gdzie zaczął swoją karierę. Dzięki temu wziął udział w wielu kampaniach reklamowych, a nawet pokazach znanych projektantów. Poza tym Mateusz wystąpił w wielu telewizyjnych show, takich jak Hotel Paradise. Został również nowym nabytkiem federacji Prime MMA. Gdzie 9 lipca odbyła się jego pierwsza walka.

Milu wiek

Ile lat ma Mateusz Mil? Jeśli chodzi o jego wiek, aktualnie ma 27 lat. Dokładniejsze informacje o dacie urodzenia modela nie są znane.

Milu wzrost

Jakiego wzrostu jest Mateusz Mil? Według informacji podanych przez federację Prime MMA, posiada on 188cm wzrostu.

Milu waga

Z kolei - ile waży Mateusz Mil? Jego waga wynosi 88,4kg.

 

 

Milu Hotel Paradise

Mateusza Milę mogliśmy zobaczyć w czwartej edycji programu Hotel Paradise. Najbardziej zżył się z Vanessą Wietrzyk, mimo że nie była to jedyna dziewczyna ubiegająca się o jego względy. Milu i jego partnerka zaliczali się do jednej z najbardziej lubianych i najmocniejszych par w programie. Mimo dużej sympatii widzów nie udało im się dotrzeć do finału. Razem z Vanessą Wietrzyk zajęli piąte miejsce. Po zakończeniu emisji okazało się, że Mateusz i dziewczyna z programu nie prowadzą wspólnego życia.

Zobacz także - typy na PRIME MMA

Milu Top Model

Źródłem kariery medialnej oraz influencerskiej Mateusza był udział w Top Model. W 2016 roku wystąpił w szóstej edycji programu oraz zajął niezbyt wysokie miejsce, a dokładniej ósme. Jednakże, otworzyło mu to wiele możliwości. Ciekawostką jest to, że już drugi raz próbował swych sił w programie.

Milu walka

Jak wygląda pierwsza walka Mateusza Mila? Karierę w MMA zaczął on u boku federacji Prime MMA. Milu w swoim pierwszym pojedynku zwyciężył z Mikołajem Jędruszczakiem.  Sam Mateusz na konferencjach nie był zbyt głośny. O obydwu zawodnikach przed galą nie wiedzieliśmy zbyt wiele, dlatego kursy u bukmacherów były wyrównane.

Zobacz także - Kod promocyjny FORTUNA

Mimo znacznej różnicy wagi, w oktagonie mogliśmy zauważyć bardzo wyrównany pojedynek pomiędzy Mateuszem Milem a Mikołajem Jędruszczakiem. Milu potrafił wykorzystać nieuwagę przeciwnika, co przyniosło mu bardzo dobre skutki. Patrząc na to, że była to pierwsza walka Mateusza Mila w formule MMA, ma on duże szanse na powodzenia w przyszłych pojedynkach.

Milu Prime MMA

Mateusz Mil wziął udział w drugiej gali Prime MMA, która odbyła się 9 lipca 2022, w której pojawił się pod znanym już pseudonimem "Milu". Według ważna na jednej z konferencji, przeważał on rywala o niecałe 8kg. Milu przez całą walkę był skupiony oraz wykorzystywał każdy błąd swojego rywala. Mateusz był bliski wygranej już w pierwszej rundzie, gdy walka prawie dobiegła końca. Sędzia był już gotów ją zakończyć, jednak drugi zawodnik się nie poddał. Ostatecznie Milu pokonał swojego przeciwnika - Mikołaja Jędruszczaka, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Milu Instagram

Mateusz Mil jest także influencerem, a więc bez problemu możemy obserwować jego poczynania na mediach społecznościowych. Na instagramie można go znaleźć pod nazwą @mil.mateusz, gdzie śledzi go ponad 214 tyś. Obserwujących.

Milu TikTok

Czy Mateusz Mil ma TikTok'a? Tak, a jego nick to @milmateusz. Jego nazwa nie odbiega od tych, na innych social mediach, dzięki czemu nie jest ciężko go wyszukać. Ilość obserwujących na tej platformie wynosi lekko ponad 1.6 tyś w lipcu 2022. Jego filmiki na pewno spodobają się widzom, którzy interesują się budowaniem sylwetki, ćwiczeniami lub po prostu szukają motywacji.