Dejvid przez wielu bardziej znany jest jako Dejvid tibijski zadymiarz. Przed laty stał się popularny właśnie pod tym pseudonimem. Sprawdź kim jest Dejvid, który wystąpił na gali Bita Śmietanka 2!

Kim jest Dejvid?

Kto to Dejvid? Kim jest Dejvid tibijski zadymiarz? Dejvid to popularny streamer, który występuje na Twitchu. Swoją karierę w internecie zaczynał już wiele lat temu będąc niepełnoletni. Zyskał wtedy przydomek Dejvid tibisjki zadymiarz.

Dejvid imię i nazwisko

Jak nazywa się Dejvid? Dejvid tibijski zadymiarz tak naprawdę nazywa się Miłosz Boras.

Dejvid wiek

Ile lat ma Dejvid tibijski zadymiarz? Dejvid swój wiek ma wpisany w bio na Instagramie. Według tych informacji ma 18 lat.

Dejvid Bita Śmietanka

Dejvid to jeden ze streamerów, który weźmie udział w gali Bita Śmietanka 2. Wydarzenie to odbyło się 16 grudnia 2023 roku, a Dejvid zmierzył się z innym streamerem znanym jako Matixoxo. Ostatecznie starcie wygrał Dejvid przez decyzję.

Dejvid tibijski zadymiarz

Dejvid, mimo młodego wieku, w internecie działa już od wielu lat. Miłosz Boras zyskał przydomek Dejvid tibisjki zadymiarz. Wszystko przez to, że na swoich streamach nie ograniczał się w tak zwanych "dymach".

Dejvid Twitch

Dejvid na Twitchu prowadzi kanał pod nazwą @dejvid_tibijski_zadymiarz. Aktualnie na tej platformie obserwuje go już ponad 160 tysięcy użytkowników Twitcha.

Dejvid Instagram

Na Instagramie Dejvid swoje prowadzi pod nazwą @dejvid_upo. Aktualnie Miłosz Boras na swoim profilu zgromadził 140 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Dejvid?
Dejvid tibijski zadymiarz to w rzeczywistości Miłosz Boras.
Z kim Dejvid zawalczył na Bita Śmietanka 2?
Dejvid na gali Bita Śmietanka 2 zawalczył z Matixoxo.