Azdus to kolejny streamer, który zdecydował się dołączyć do świata freak fightów. Jego debiutancka walka znalazła się na karcie walk FAME MMA 21. Sprawdź kim jest Azdus!

Kim jest Azdus?

Kto to Azdus? Azdus to streamer, który działa przede wszystkim na Twitchu. Prowadzi on głównie streamy IRL. W 2024 roku podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA, a do jego debiutu w klatce dojdzie 18 maja w Gliwicach podczas gali FAME MMA 21.

Azdus imię i nazwisko

Prawdziwe imię i nazwisko Azdusa to Jakub Matowicki.

Azdus wiek

Ile ma lat Azdus? Azdus urodził się 1998 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 26 lat.

Azdus waga

Waga Azdusa oscyluje w okolicach 72 kilogramów.

Azdus wzrost

Według informacji na oficjalnej stronie FAME MMA Azdus ma 173 centymetry wzrostu.

Azdus FAME MMA

W kwietniu 2024 roku dość nieoczekiwanie organizacja FAME MMA poinformowała o zakontraktowaniu Azdusa. Swój debiutancki pojedynek streamer stoczył na gali FAME MMA 21.

Azdus vs Dejvid

Do walki Azdus vs Dejvid doszło 18 maja w Gliwicach na FAME MMA 21. Starcie to odbyło się w K-1 w małych rękawicach i wygrał je Azdus przez jednogłośną decyzję sędziów.

Azdus Twitch

Azdus prowadzi kanał na Twitchu pod nazwą @azdus. Do tej pory zgromadził na tej platformie nieco ponad 50 tysięcy obserwujących.

Azdus Instagram

Konto Azdusa na Instagram można znaleźć pod nazwą @azdus_. Jego poczynania na tej platformie obserwuje 16 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Azdus?
Azdus nazywa się Jakub Matowicki.
Ile ma lat Azdus?
Azdus ma 26 lat.