Damian Nagana to kolejny z zawodników, który postanowił spróbować swoich sił w MMA. Co wiadomo o mężczyźnie?

Kim jest Damian Nagana?

Kim jest Damian Nagana? Kto to Damian Nagana? Z pewnością wiele osób zadawało sobie takie pytania, gdy organizacja MMA VIP ogłosiła angaż mężczyzny w szeregach swojej federacji. Damian Nagana to uczestnik popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowanego w telewizyjnej stacji TTV. Ale o tym nieco później...

Czym Nagana zajmuje się prywatnie? Na ten temat nie wiadomo zbyt wiele. Mężczyzna zawodowo, wraz z przyjacielem, zajmuje się ubezpieczeniami i fotowoltaiką. Jest także właścicielem salonu fryzjerskiego.

Damian Nagana wiek

Ile lat ma Damian Nagana? Na ten temat próżno szukać sprawdzonych informacji.

Damian Nagana wzrost

Podobnie jak wiek, również wzrost Nagany pozostaje niewiadomą. Mężczyzna mierzy około 175 centymetrów.

Damian Nagana waga

Wiemy natomiast, ile waży Damian Nagana - właśnie dzięki jego pierwszej walce w MMA. Jak się okazało na ważeniu przed galą MMA VIP 4, mężczyzna wniósł na wagę nieco ponad 95 kilogramów.

Damian Nagana Gogglebox

Damian Nagana i Gogglebox, czyli wtedy mężczyzna zyskał popularność. Jest on jednym z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie na szerszą skalę mogliśmy poznać również między innymi Krzysztofa Radzikowskiego, byłego strongmana i dziś zawodnika FAME MMA.

Zobacz także - kim jest Krzysztof Radzikowski?

Nagana, tak jak inni uczestnicy, komentuje różnego rodzaju wydarzenia z życia ludzi czy programy telewizyjne, a pozycja na antenie TTV cieszy się ogromną popularnością.

Damian Nagana walka

Walka Damiana Nagany, czyli coś, na co z pewnością czekali jego fani z Gogglebox. Jak się okazało, walka Nagany doszła do skutku w pierwszej połowie 2022 roku. Angaż popularnego bohatera programu telewizyjnego ogłosiła organizacja MMA VIP, za którą stoi między innymi Marcin Najman.

Damian Nagana MMA VIP

Nagana w MMA VIP zmierzył się w debiucie z Piotrem Witczakiem, znanym szerszej publiczności jako Bonus BGC. Wielu kibiców twierdziło przed tym pojedynkiem, że Nagana nie ma szans ze znacznie cięższym i bardziej doświadczonym rywalem.

Jak się jednak okazało, Nagana okazał się kolejnym, który pokonał Witczaka, wygrywając z Bonusem już w pierwszej rundzie.

Damian Nagana dziewczyna

Czy Damian Nagana ma dziewczynę lub żonę? Patrząc na media społecznościowe mężczyzny, wszystko wskazuje na to, że jest on singlem.

Damian Nagana Instagram

Nagana na Instagramie udziela się pod nazwą "damian_nagana_official". Jego konto śledzi ponad 135 tysięcy użytkowników Instagrama.


Z czego znany jest Damian Nagana?
Damian Nagana to bohater programu Gogglebox. Przed telewizorem. Z kim Damian Nagana zawalczył w debiucie w MMA? Jego rywalem w debiucie był Bonus BGC na gali MMA VIP 4.