Przed nami High League 7, jednak jeszcze niedawno mogliśmy czuć emocje poprzedniej gali tej federacji. Szósta edycja mające miejsce w katowickim spodku stworzyła niemałe widowisko, a na horyzoncie kolejne wydarzenie, tym razem z numerem 7. Przed nami wiele ciekawych starć, których rezultaty zdecydowanie zaskoczą niejednego typera. O nieoczekiwanych zwrotach akcji możemy śmiało mówić po zupełnie niespodziewanym zakończeniu walki PashaBiceps z Marcinem Dubielem, kiedy to wygranym był młody influencer, któremu typerzy nie dawali szans.

Oczywiście nie było to jedyne zaskakujące starcie między zawodnikami, jakie mogliśmy obserwować. Równie dobrą walkę można było zobaczyć pomiędzy Najmanem a Jóźwiakiem, z której to ten pierwszy wyszedł zwycięsko, co nie było takie oczywiste. Kolejna gala High League będzie niosła za sobą podobnie intensywne emocje, których nie możecie przegapić. Kiedy jest High League 7? Kto walczy na High League 7?

Data galiNieznana (pierwotnie 17 czerwca)
Miejsce galiTauron Arena, Kraków
Transmisja galiPPV
Walka wieczoruJakub "Kubańczyk" Flas - Alberto Simao (K-1)
Bukmacher High League-

Kiedy High League 7 - Data

Wiele osób szukając informacji na temat tego, kiedy odbędzie się High League 7. Wszyscy chcą wiedzieć, kiedy zobaczą swoich ulubieńców w okrągłej klatce. Wszystko za sprawą faktu, że na wydarzenie pełne gwiazd internetu, czy celebrytów trzeba zarezerwować sobie wieczór. Jeśli chodzi o galę z numerem 7, to federacja podała informacje, co do jej daty już po walce wieczoru na szóstej edycji. High League 7 miało się odbyć 17 czerwca 2023 roku. Z powodu wpisania federacji na listę sankcyjną osób i podmiotów, które mogą wspierać agresję na Ukrainę, najprawdopodobniej gala nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Ciężko też stwierdzić czy w ogóle się odbędzie.

High League 7 - godzina

Z pewnością zastanawiacie się, na którą godzinę powinniście pojawić się przed telewizorami lub fizycznie na wydarzeniu. Według dostępnych informacji High League 7 planowo miało się odbyć o 20:00. Z wyżej wymienionych powodów gala raczej nie odbędzie się w wyznaczonym wcześniej terminie.

Kto na High League 7?

Znamy już odpowiedź na pytanie, kiedy odbędzie się High League 7. Warto jednak też wiedzieć kto zawalczy na siódmej edycji. Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia z karty walk High League 7 na nadchodzącym wydarzeniu w Tauron Arena Kraków:

Walka wieczoru

 • Jakub "Kubańczyk" Flas - Alberto Simao (K-1)

Co-main event

 • Jakub Nowaczkiewicz vs Josef Bratan (MMA)

Karta główna

 • Denis Labryga vs Dawid "Crazy" Załęcki (K-1, małe rękawice)
 • Michał "Wampir" Pasternak vs Tomasz Sarara (Boks, małe rękawice)
 • Kornel "Koro" Regel vs Piotr "Edzio" Bylina (MMA)

Turniej Grand Prix uczestnicy

 • Marcin "El Testosteron" Najman
 • Jacek "Muran" Murański
 • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak
 • Mariusz "Super Mario" Sobczak
 • Jakub "Japczan" Piotrowicz
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
 • Kacper "Ludwiczek" Bociański
 • Piotr "Lizak" Lizakowski

Kiedy jest High League 7?
W związku z aferą odnośnie do powiązania organizatorów z przywódcą Czeczenii nie wiadomo czy gala odbędzie się w wyznaczonym terminie.
Gdzie High League 7?
High League 7, czyli jedno z największych freak fightowych wydarzeń, odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.