Fani freaków w tym roku nie mogą narzekać na nudę. Za nami dwie gale spod szyldu FAME i między innymi walki Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem i Kacprem Błońskim. Przed nami powrót Prime Show MMA po ponad półrocznej przerwie oraz wielki come back MMA-VIP! Na horyzoncie czeka nas jeszcze debiut nowo powstałej organizacji Clout MMA, która zastąpiła zawieszone High League. To wszystko czeka nas w te wakacje, a to jeszcze nie wszystko. FAME MMA postanowiło uruchomić nowy format o nazwie FAME MMA Friday Arena. Wydarzenia będą odbywać się w piątki. Jest to ukłon w stronę kibiców, którzy chcieliby zobaczyć najpopularniejszych influencerów w akcji w pozostałych miastach w Polsce. Do tej pory największa freak-fightowa federacja w naszym kraju gościła głównie w Gliwicach, Łodzi i Krakowie. W przyszłości w planach jest zorganizowanie eventów m.in. w Warszawie, Szczecinie, Toruniu, Bydgoszczy, czy Płocku. Pierwsze wydarzenie FAME MMA Friday Arena odbędzie się we Wrocławiu w Hali Stulecia. Kiedy FAME MMA Wrocław?

Kiedy FAME MMA Wrocław?

Entuzjaści FAME MMA Wrocław potraktują jak zupełnie nowy obszar na mapie Polski. Stolica dolnego śląska po raz pierwszy pojawia się w kalendarzu największej freakowej federacji. Nie jest to jednak miasto pozbawione tego typu wydarzeń. 1 lipca na Hali Orbita swoją piątą edycję zorganizuje Prime Show MMA.

To kiedy FAME MMA Friday Arena we Wrocławiu ma się odbyć, ogłoszono w połowie czerwca. Pierwszy tego typu event odbędzie się trzy tygodnie po gali Prime i niecałe trzy tygodnie przed Clout MMA. Dokładna data FAME MMA we Wrocławiu to 21 lipca.

Ciekawe pojedynki na FAME MMA we Wrocławiu

Oprócz nowej lokalizacji FAME MMA Arena Wrocław traktuje jako eksperyment w postaci niecodziennych starć. Mowa głównie o pojedynku Adriana "Medusa" Salamona z Dominikiem "Jaxu" Jaxem. Popularny streamer Kongo.TV będzie mógł używać wyłącznie chwytów grapplerskich, natomiast uczestnik reality show - Love Never Lies do dyspozycji będzie mieć pełen wachlarz MMA.

Wariacik Medusa postanowił wyzwać Dominika, którego poznał podczas wspólnego odcinka GOATS, do pierwszej w historii FAME walki MMA vs BJJ. Jaxu - uczestnik Netflixowego Love Never Lies, zawalczy w pełnej formule MMA, tymczasem Adrian może korzystać wyłącznie ze swoich umiejętności grapplerskich 👀
CZYSTE SZALEŃSTWO!!!🤯

Powrót do oktagonu zaliczy były reprezentant Polski w piłce nożnej, Piotr "Świr" Świerczewski. Zmierzy się na zasadach MMA z "Daro Lwem", który ostatnio prezentuje znakomitą formę zarówno w klatce, jak i na konferencjach. Kaźmierczuk nie daje żadnych szans Świerczewskiemu.