Łączenie ze sobą potencjalnych zawodników przez obserwatorów jest klasycznym zachowaniem. Nie mogło się więc obejść bez zestawienia Kacpra Błońskiego z Dawidem Malczyńskim. Były członek Teamu X postawił wypowiedzieć się na temat tego, dlaczego nie zamierza podjąć się tego wyzwania. Skomentował to w ostrych słowach. Czy w swojej wypowiedzi ma rację?

Kacper Błoński - Dlaczego nie zawalczy z Malczyńskim

Kacper Błoński to jedna z gwiazd polskiego freak fightu. Odznacza się umiejętnościami, które pozwoliły mu na bilans 3 wygranych walk i tylko jednej przegranej podczas słynnej 18-minutowej walki z Marcinem Dubielem. Nic dziwnego, że fani zestawiają go z innymi zawodnikami amatorskich sztuk walki. Jednym z nich jest Dawid Malczyński. Były członek Teamu X odpowiedział, dlaczego nie podejmie się walki ze wspominanym mężczyzną.

Już niedawno na swoim story Błoński poinformował, że odmówił walki z Dawidem Malczyńskim, gdyż woli się bić z topowymi zawodnikami. Po ogłoszeniu Double Main Eventu, w którym Amadeusz Ferrari zmierzy się najpierw z nim, a później z Marcinem Dubielem, Malczyński zadrwił z niego na swoim Twitterze. Z pewnością siebie stwierdził, że Crusher wolał wybrać przeciwnika, do którego nie trzeba trenować.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Ostatnio na Twitterze Kacper Błoński postanowił rozwinąć ten temat z racji wielu zapytań w zakresie tej ewentualnej walki. Co miał do przekazania?

Jak widać, influencer nie traktuje poważnie propozycji ze strony Malczyńskiego ze względu na jego ostatnie działania. Być może jednak konflikt internetowy zaowocuje pojawieniem się tej dwójki w oktagonie.