Josef Bratan vs Cesarz Narcyz, czyli kolejna walka High League, w której bukmacherzy widzą ogromnego faworyta w osobie jednego z debiutantów. Czy faworyt faktycznie potwierdzi swoją przewagę podczas pojedynku?

Josef Bratan vs Cesarz Narcyz High League

Walka Josef Bratan vs Cesarz Narcyz od początku ma ogromnego faworyta w osobie pierwszego z zawodników. Dość powiedzieć, że raper ma na swoim koncie lata treningów na siłowni i wydaje się mieć ogromną przewagę nad swoim rywalem, jeśli chodzi o warunki fizyczne i szeroko pojęte predyspozycje do walki. Swoich atutów Bratan upatruje również w fakcie, że jako raper gra koncerty, dzięki czemu jest przyzwyczajony do występowania przed publicznością i radzenia sobie z presją.

Kto wygrał walkę Josef Bratan vs Cesarz Narcyz?

O tym, kto wygrał walkę Josef Bratan vs Cesarz Narcyz, przekonamy się w sobotę. Bukmacherzy nie mają wątpliwości co do tego, kto jest faworytem. Kurs 1.15, jaki wystawiły zakłady bukmacherskie Fortuna, mówi sam za siebie. Bratan powinien poradzić sobie ze swoim przeciwnikiem szybko i efektownie.

Wynik walki Josef Bratan vs Cesarz Narcyz

Trzeba jednak pamiętać, że mówimy o gali typu freak fight, podczas której mogą zdarzyć się ogromne niespodzianki. Kto wie, czy do takowych nie będzie należeć wynik walki Bratan vs Cesarz Narcyz. Jeśli popularny Tik Toker wygrałby z raperem, z automatu stałby się ogromną gwiazdą organizacji High League i z pewnością mógłby liczyć na kolejne głośne walki w tej federacji.

Zobacz także - kim jest Josef Bratan?

Opis walki Josef Bratan vs Cesarz Narcyz

Opis walki Bratan vs Cesarz Narcyz jest trudny do przewidzenia, gdyż zarówno o jednym zawodniku, jak i drugim, nie wiadomo wiele, jeśli chodzi o ich predyspozycje czy umiejętności do walczenia w MMA. Oczywiście – lepiej zbudowany jest Bratan, który ma za sobą uliczną przeszłość, więc z pewnością niejednokrotnie pojedynkował się z kimś w walce bez zasad. Ale czy na pewno okaże się to kluczowe w klatce?