Już coraz bliżej do gali FAME Friday Arena #2, ostatnio odbyło się nawet pierwsze wydarzenie związane z galą. Jak wiemy, jeszcze w tym miesiącu Josef Bratan wejdzie do oktagonu, żeby zmierzyć się z Wiewiórem z formule K-1. Raper zapowiada szybką i efektowną walkę, tłumacząc się tym, że dobrą stroną przeciwnika jest tylko MMA. Szkoda tylko, że nie wszedł on efektownie także do studia, podczas pierwszego Face2Face.

Josef nie przyszedł na FACE2FACE

Na wydarzeniu mieliśmy okazję zobaczyć jedynie samego Wiewióra, oczywiście razem z prowadzącym Boxdelem. Josef przeprosił, że się nie zjawił, jednak nie do końca wziął to na poważnie.

Nie chciałem lekceważyć mojego przeciwnika i wziąłem się za treningi. Trenowałem akurat 2 dni temu z dwiema siostrami, w podwarszawskim hotelu. [...] Do 5 rano, że trening trwał to przewiała mnie klimatyzacja hotelowa.

Ani przeciwnika Josefa, ani włodarza raczej to nie rozśmieszyło. Raper jedynie podsumował wszystko tym, że ma gorączke i jest chory. Chory to Ty jesteś, ale na przewlekły brak mózgu - tak to skomentował Wiewiór.