iShowSpeed zapowiedział, że wkrótce wróci do Polski po raz trzeci, sugerując, że szykuje się coś bardzo dużego. Podczas swoich wizyt w Polsce, cały czas towarzyszył mu jeden z włodarzy FAME MMA, Wojtek Gola. Czy to oznacza, że iShowSpeed może pojawić się na karcie walk FAME MMA 22?

IShowSpeed wystąpi na Stadionie Narodowym?!

IShowSpeed to jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie, który jest obecnie w trakcie trasy po Europie, gdzie odwiedza różne kraje. W Polsce był już dwukrotnie i jak sam przyznał, jest zafascynowany tym krajem. Podczas całego pobytu w Polsce towarzyszył mu jeden z włodarzy FAME MMA - Wojtek Gola oraz jeden z zawodników federacji - Robert Pasut.

Podczas transmisji na żywo w Grecji, Speed ogłosił, że planuje niedługo wrócić do Polski po raz trzeci, dodając, że będzie to coś wielkiego i nie może zdradzić nic więcej. Najprawdopodobniej Speed odbył rozmowę z Wojtkiem Golą właśnie w sprawie nadchodzącej gali FAME MMA 22, która odbędzie się na Stadionie Narodowym, a w main evencie gali zawalczy Tomasz Adamek z Don Kasjo.

Możliwe, że będzie to walka, ale bardziej prawdopodobne jest, że jego udział ma na celu przyciągnięcie jego licznej widowni do kupna PPV.