Pierwsza gala High League to wydarzenie, na które od dawna czekali fani gal typu freak fight w Polsce. Kto wygrał walki na High League?

High League wyniki walk

Wyniki walk High League poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę. Wówczas przekonaliśmy się, kto wygrał swoje walki na pierwszej gali High League, a kto musiał uznać wyższość rywala.

Natsu pokonała Lexy Chaplin przez decyzję sędziów
Lil Masti pokonała Ewę Brodnicką przez TKO, runda 3
Medusa pokonał Macieja Rataja przez poddanie, runda 3
Japczan pokonał Bonusa BGC przez jednogłośną decyzję sędziów
Josef Bratan pokonał Gabriela “Cesarza Narcyza” Bystrzyckiego przez jednogłośną decyzję sędziów
LukasTV wygrał walkę 1 vs 1 vs 1 przez TKO, runda 3 (Kossakowski wyeliminowany w rundzie 2, Bunio w rundzie 3)
Big Jack pokonał Carlito przez TKO, runda 2
Jakub Nowaczkiewicz pokonał Przemysława “Kolara” Kolarczyka przez TKO (kontuzja), runda 2

High League kto wygrał?

O tym, kto wygrał High League walki, przekonaliśmy się już w najbliższą sobotę. Właśnie na dzień 28 sierpnia zaplanowana była bowiem pierwsza gala High League. Dla wielu zawodników były to debiutanckie występy w klatce na zasadach MMA, inni z kolei – jak Bonus BGC czy Lil Masti – mieli już na swoim koncie walki i wiedzieli, z jakim stresem i emocjami wiąże się tego typu wydarzenie.

High League wyniki

High League wyniki ciekawiły kibiców, jeśli chodzi o to, kto wygrał walki High League. Organizatorów wydarzenia ciekawić będą jednak High League wyniki sprzedaży PPV. Trzeba przyznać, że jak na pierwszą galę, włodarze federacji sięgnęli po naprawdę głośne nazwiska. Dość powiedzieć, że Natsu i Lexy, czyli zawodniczki z walki wieczoru, to topowe polskie influencerki, jeśli chodzi o zasięgi na Instagramie. Koszty pierwszej gali z pewnością były więc ogromne, a żeby co najmniej się zwróciły, High League wyniki PPV muszą być na naprawdę solidnym poziomie, jeśli chodzi o sprzedaż subskrypcji.

High League zwycięzcy

High League zwycięzcy, czyli czy tylko ci, którzy wygrają walkę, mają szansę na zrobienie kariery? W przypadku świata freak fight, rezultat walki często nie jest najważniejszy. Ludzie uwielbiają oglądać charakterystycznych twórców czy celebrytów, a poziom sportowy jest tylko dodatkiem. Dość powiedzieć, że Marcin Najman czy Bonus BGC w swoich karierach głównie przegrywali, a kibice po dziś dzień chcą ich oglądać.

Zobacz także - High League MMA. Historia, zasady, zmiana nazwy