Podczas CLOUT MMA 4, Małgorzata Zwierzyńska miała zmierzyć się z Marianną Schreiber, jednak do walki nie doszło. Rywalka Marianny została aresztowana przez policję dzień przed walką. Goha Magical wyszła już na wolność, a za swoje aresztowanie obwinia Schreiber, która opublikowała oficjalne oświadczenie o gotowości na wniesienie pozwu.

Gosia Magical oskarża Mariannę Schreiber za swoje aresztowanie

Po 45 dniach Małgorzata Zwierzyńska opuściła więzienie. Nie mogło zabraknąć transmisji na żywo na TikToku zorganizowanej przed Daniela Magicala, podczas której Goha oskarża Mariannę o swoje aresztowanie:

“Marianka, idę po Ciebie. Wiem, komu zawdzięczam czemu tu wylądowałam, wszystko wyjaśnimy sobie w oktagonie. Pamiętaj, jestem zawzięta, nie podaruję Ci nigdy tego.”

Na live Goha Magical ponownie wyzywa Mariannę do walki. Wspomina, że spotkają się w oktagonie 8 czerwca podczas Clout MMA 5.

Marianna Schreiber odpowiada na oskarżenia

Pomimo dużego wsparcia ze strony Schreiber, Goha zaatakowała rywalkę. Na odpowiedź Marianny Schreiber nie musieliśmy długo czekać.

Na filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych Marianna wspomina, że bardzo przeżywa zarzuty Małgorzaty w jej stronę i nikomu nie pozwoli na pomówienia. Jest gotowa złożyć pozew. Czy Marianna Schreiber i Gosia Magical spotkają się w sądzie?