Gale Gromdy można oglądać na stronie gromda.tv po wykupieniu dostępu pay-per-view. Wydarzenia organizowane przez tę federację od dawna cieszą się dużą popularnością. Z tego powodu wielu fanów może zastanawiać się jak obejrzeć Gromdę. Sprawdź ile kosztuje Gromda i jak wykupić dostęp do gali!
Gdzie oglądać Gromdę?
Gromda jest transmitowana wyłącznie w systemie pay-per-view. Na ten model biznesowy zdecydowano się od pierwszej gali. Gromdy nie pokazuje żadna z polskich telewizji. Brutalne pojedynki walk na gołe pięści można oglądać tylko po wykupieniu dostępu PPV.
Jak obejrzeć Gromdę?
Aby obejrzeć Gromdę, musimy wejść na stronę gromda.tv i wykupić dostęp do transmisji. Cały proces jest bardzo prostu i nikomu nie powinien sprawić trudności. Poniżej prezentujemy jak krok po kroku obejrzeć Gromdę.
- Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę gromda.tv
- Zarejestruj konto
- Zaloguj się
- Kliknij przycisk "Kup dostęp"
- Wybierz jeden z pakietów
- Wybierz metodę płatności
- Zapłać
- Gotowe, możesz oglądać Gromdę!
Gromda PPV - cena
Najniższa cena PPV za Gromdę wynosi 39,99 PLN. Do wyboru mamy jednak również pakiety w cenie 44,99 oraz 49,99 PLN. Co otrzymamy w każdym z pakietów?
- Basic (39,99 PLN) – jakość transmisji 720p; dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
- Premium (44,99 PLN) – jakość transmisji 1080p; dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni
- VIP (49,99 PLN) - pakiet Premium, a także dostęp do poprzedniej gali Gromda
Gromda – oglądalność
Dokładne wyniki sprzedaży pay-per-view na gale Gromdy są owiane tajemnicą. Można jednak szacować, że na każde wydarzenie organizacja sprzedaje co najmniej kilkadziesiąt tysięcy dostępów PPV. Mariusz Grabowski już po pierwszej gali był bardzo zadowolony z tego, ile pakietów PPV udało się sprzedać.
Taki wynik oglądalności wzięlibyśmy w ciemno. Opinie o gali są bardzo dobre. Gromda pokazała, ze ludzie czekali na walki na gołe pięści.
Warto dodać, że cena PPV na gale Gromda jest zbliżona do tej, którą kibice płacą za dostęp do gal FAME MMA. Z kolei PPV na gale KSW jest znacznie droższe. Fani sportów walki mają więc w Polsce spory wybór, ale coraz więcej wydarzeń organizowanych jest w systemie PPV, a nie w otwartych telewizjach.
Gromda a konkurencja
O sukcesie Gromdy najlepiej świadczy fakt, że kilka miesięcy po tym, jak weszli na rynek, podobną galę zorganizował Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW. Na premierowej gali Genesis, bo tak nazywa się jego gala, w walce wieczoru zmierzyli się Marcin "Różal”" Różalski i Josh Barnett. Genesis zakończyło jednak swoją działalność na jednej gali.
Swoje gale w podobnym stylu organizuje także federacja WOTORE, czyli, w skrócie, MMA na gołe pięści. W tym jednak przypadku, w opinii ekspertów i kibiców, pojedynki nie są tak efektowne, jak na Gromdzie. Zawodnicy mogą bowiem wykorzystywać umiejętności parterowe, przez co często brakuje efektownych wymian w stójce i krwi.