Gromda Beach to kolejna gala spod szyldu Gromda. Do wydarzenia doszło w samym środku wakacji, a całości towarzyszył słoneczny i wakacyjny klimat. I oczywiście krwawe walki na gołe pięści w ramach turnieju Gromda Beach.

Gromda Beach kto wygrał?

O tym, kto wygrał Gromda Beach walki i Gromda Beach turniej, przekonaliśmy się późnym wieczorem w piątek 6. sierpnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala Gromda Beach, podczas której został wyłoniony triumfator kolejnego turnieju walk na gołe pięści.

 

 

Gromda Beach wyniki

Gromda Beach wyniki kibiców będą ciekawić, jeśli chodzi o wyniki walk i efektowne nokauty. Włodarze Gromda z pewnością będą jednak zerkać również na inne wyniki – sprzedaży PPV. Nie jest bowiem tajemnicą, że w tego typu projektach jest to kluczowy aspekt funkcjonowania danej gali. Jeśli dobrze się sprzedaje, projekt jest kontynuowany i kontraktowani są coraz ciekawsi zawodnicy, gdyż całość spina się pod względem finansowym. Jeśli z kolei wyniki PPV są słabe, ewidentnie trzeba coś poprawić lub zmienić.

W przypadku Gromda wyniki sprzedaży PPV – wszystko na to wskazuje – są na tyle dobre, że Mateusz Borek i Mariusz Grabowski organizują kolejną galę. Całość wydaje się więc „spinać”.

Zobacz także - Gromda – PPV. Jak obejrzeć Gromdę?

Gromda Beach wyniki turnieju

Gromda Beach wyniki turnieju poznaliśmy więc w piątek. Wówczas okazało się, który z zawodników był najlepszy i skradł serca kibiców. O końcowy triumf w turnieju Gromda Beach powalczyło ośmiu śmiałków: Lodówa, Bubu, Grabarz, Nikoś, Żołnierz, Brodacz, Ruski, Kocur.

Ćwierćfinały:

Krzysztof "Żołnierz" Ryta pokonał Kamil "Kocura" Kota przez TKO, runda 5
Łukasz "Brodacz" Załuska pokonał Piotra "Bubu" Ćwika przez TKO (kontuzja), runda 2
Nikodem "Nikoś" Chilewski pokonał Damiana "Grabarza" Zaparta przez nokaut, runda 1
Norbert "Lodówa" Rozenbajgier pokonał Konrada "Ruskiego" Podemniaka przez TKO, runda 5

Żołnierz” z powodu kontuzji nie mógł dalej walczyć, a w jego miejsce wskoczył "Stolara"

Półfinały:

Dawid "Stolara" Stolarski pokonał Nikodema "Nikosia" Chilewskiego przez TKO, runda 5
Łukasz "Brodacz" Załuska pokonał Norberta "Lodówa" Rozenbajgiera - nie wyszedł do walki.

Finał:

Łukasz "Brodacz" Załuska pokonał Dawida "Stolara" Stolarskiego przez TKO, runda 3

Superfighty Gromda Beach:

Mateusz "Niedźwiedź" Kopeć pokonał Piotra "Hary'ego" Piaskowskiego przez TKO, runda 4
Damian "Góral" Górski pokonał Dariusza "Kojota" Rzepińskiego przez TKO, runda 4

Gromda Beach zwycięzcy

Gromda Beach zwycięzcy z pewnością dostaną szansę występów na kolejnych galach spod tego szyldu, a być może także na przykład na galach organizacji MMA. W tego typu wydarzeniach często jednak sporo wygrywają także przegrani, jeśli dobrze się zaprezentują i polegną po krwawej i emocjonującej walce. Nie zawsze werdykt jest więc kluczowy, choć w przypadku turnieju zwycięzca oczywiście zgarnia najwięcej. Kto nim został? Pojedynki można było typować u bukmachera Betclic, który wystawia kursy na gale Gromda.

Zobacz także - Gromda zasady.

Gromda Beach podsumowanie

Gromda Beach podsumowanie, czyli jak przebiegała gala? Jak to bywa w przypadku gal Gromda, nie zabrało emocji, krwi i efektownych zakończeń pojedynków. Zawodnicy wstawali po tym, jak wielokrotnie byli liczeni i przechylali szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jeśli ktoś jest fanem tego typu rozrywki, z pewnością również tym razem się nie zawiódł!