Na ostatnim etapie programu Fame 21 - STARCIE doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy dwoma uczestnikami - Gregiem i Szeligą. Obaj panowie już wcześniej wymienili do siebie nieprzychylne słowa.

Ostra wymiana zdań

W trzecim etapie prowadzący wyświetlił stare screeny wpisów Grega na Twitterze, w których obrażał Szeligę, wyzywając go od najgorszych. Greg, odpowiadając, potwierdził, że dalej tak uważa przez całokształt tego, co zrobił Szeliga.

Całokształt wiesz, sytuacja z trenerem. Nie chodzi o moralność dokładnie tego czynu, ale o to w jaki sposób przedstawiłeś podczas walki z Arabem wszystko i jak to się zakończyło później. A co mówiłeś o trenerze wtedy, że jest przyjacielem, dla ciebie jak ojciec, a później, że kto to jest?

Greg wytknął Piotrkowi, że ten skłamał, mówiąc o tym, że przyjaźnił się z trenerem, a potem powtarzał, że to nie był jego przyjaciel. Z kolei Szeliga tłumaczył się, że robił to wszystko, aby pomóc trenerowi, wierząc, że z tego wyjdzie.

My się tylko widzieliśmy na treningach, nie był moim przyjacielem ani nic z tych rzeczy. Robiłem to po to, bo chciałem naprawdę mu pomóc. Nie wiesz, jak wyglądała ta sytuacja w tamtym momencie więc nie pie*dol (…) robiłem to po to, żeby uzbierać pieniądze, żeby mu pomóc, rozumiesz ty k**wa de*ilu je**ny i jesteś śmieciem w tym momencie

Obaj zawodnicy pojawili się na karcie walk Fame MMA 21 i stoczą swój pojedynek już 18 maja w Gliwicach.