Jak wiadomo, gale freak fight, takie jak Fame MMA czy High League wciąż są obserwowane przez internautów. Czekają oni na walki znanych im osób, ale i obserwują spory związane z federacjami. Jak wiadomo, przez jakiś czas jednym z prowadzących w Fame był Sylwester Wardęga. Teraz w jego miejscu ma pojawić się Gimper.

Gimper jako nowy prowadzący na Fame MMA 18

Jak wiadomo, koniec współpracy Wardęgi z Fame MMA był burzliwy. Mężczyzna postawił ultimatum, stwierdzając, że nie pojawi się w roli prowadzącego, jeśli w federacji pozostanie Jacek Murański. Organizatorzy podjęli decyzję, iż na kolejnej gali nie zobaczymy Wardęgi. W oświadczeniu podkreślili, że nie wykluczają w przyszłości ponownej współpracy.

Podczas 17 edycji w roli prowadzącego mogliśmy zobaczyć Roberta Pasuta, który nie otrzymał tak wielu pozytywnych komentarzy, jak jego poprzednik. Sutonator zapoczątkował swoją nową rolę na 1 konferencji Fame MMA 17 wraz z Hubertem Mściwujewskim. Tym razem nie podejmie się tego zadania, m.in. dlatego, że sam uczestniczy w Fame MMA 18.

W jego miejsce wskoczył Tomasz "Gimper" Działowy, czyli popularny YouTuber, który również był zawodnikiem tej federacji. O tej informacji poinformował zarówno oficjalny profil Fame MMA, jak i sam zainteresowany podczas debiutu nowego podcastu zatytułowanego "Zgrzyt", prowadzonego z Revo. Debiut zobaczymy już na 1 konferencji, która odbędzie się 12 kwietnia!

Fame MMA 18 będzie można oglądać już 20 maja 2023 roku. Na gali wystąpią znane osoby, takie jak Marcin Dubiel, Kacper Błoński w dwóch osobnych walkach przeciwko Amadeuszowi Ferrari, czy też Marta Linkiewicz naprzeciw Ewie Brodnickiej. W oktagonie pojawi się także Wac toja w walce z Robertem Pasutem. Gimper będzie więc miał co komentować.