Gala Kingpyn Boxing odbędzie się już 22 kwietnia. Na hitowym wydarzeniu, na którym w ringu zaprezentują się popularni influencerzy z całego świata, zobaczymy dwójkę Polaków. W Londynie do walki stanie Filip "Filipek" Marcinek oraz Ola "Danielka" Daniel. Gdzie obejrzeć Kingpyn Boxing?

PPV Kingpyn Boxing

Gala Kingpyn Boxing, podobnie jak wydarzenia freakowe w Polsce, zdecydowała się na transmisję w systemie pay-per-view.

Podczas sobotniej gali, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) odbędzie się osiem starć. Cztery z nich odbędą się w ramach turnieju kobiet, a kolejne cztery wyłonią zwycięzców w turnieju mężczyzn. Polscy kibice z pewnością najbardziej będą wyczekiwać walk z udziałem naszych reprezentantów.

Filip "Filipek" Marcinek stanie do walki z niezwykle popularnym Brazylijczykiem Whinderssonem Nunesem. Ola Daniel natomiast zmierzy się z gwiazdą filmów dla dorosłych Elle Brook.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV Kingpyn Boxing?

Gdzie obejrzeć galę Kingpyn Boxing? Dostęp do pay-per-view, za pośrednictwem którego obejrzymy galę Kingpyn Boxing, można wykupić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zakup na oficjalnej stronie kingpyn.tv. Jako że na gali wystąpi dwójka reprezentantów Polski, polscy kibice mają możliwość kupna dostępu za pośrednictwem polskiego dostawcy na stronie playlive.net. W obu przypadkach, aby oglądać transmisję Kingpyn Boxing na żywo, należy wejść na stronę, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji.

PPV Kingpyn Boxing - cena transmisji

Ile kosztuje transmisja Kingpyn Boxing? Aby oglądać transmisję Kingpyn Boxing na żywo, należy wejść na stronę kingpyn.tv lub playlive.net, zarejestrować konto i wykupić dostęp. Co ciekawe, cena różni się w zależności, gdzie zdecydujemy się na kupno. Dostęp do wydarzenia przez stronę kingpyn.tv oferowany jest w trzech różnych pakietach:

  • Basic (13,99€ ≈ 64,75 zł) – dostęp do transmisji w jakości 720p
  • Premium (15,99€ ≈ 74 zł) – dostęp do transmisji w jakości Full HD, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni
  • Watch Party (19,99€ ≈ 92,50 zł) – pakiet premium + watch party

Do każdego z pakietów należy doliczyć dodatkową opłatę 0,95€, czyli około 4 złote.

W przypadku zakupu dostępu na stronie playlive.net otrzymujemy tylko jeden wariant zakupu, jednak jest on znacznie tańszy. Playlive oferuje pakiet Basic, którego koszt to 29,99 PLN.

Transmisja Kingpyn Boxing jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Kingpyn Boxing można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

PPV Kingpyn Boxing - czy można obejrzeć galę za darmo?

Organizatorzy Kingpyn Boxing zdecydowali się na transmisję wydarzenia w systemie PPV. Oznacza to, że walki, które odbędą się 22 kwietnia w Londynie, zobaczymy wyłącznie po wykupieniu dostępu. Transmisja Kingpyn Boxing za darmo nie jest zatem możliwa.


Gdzie obejrzeć transmisję Kingpyn Boxing?
Całą galę Kingpyn Boxing będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie PPV.
Ile kosztuje dostęp do transmisji Kingpyn Boxing?
Najtańszy dostęp do transmisji gali Kingpyn Boxing kosztuje 29,99 PLN.