Gala Kingpyn Boxing zbliża się wielkimi krokami. Wśród 16 niezwykle popularnych na całym świecie influencerów znalazło się miejsce dla dwójki Polaków. Na gali zobaczymy bowiem Filipa "Filipka" Marcinka oraz Olę "Danielkę" Daniel. Czy można obejrzeć galę Kingpyn Boxing za darmo? Gdzie oglądać Kingpyn Boxing za darmo?

Kingpyn Boxing – Stream Free Online

Gala Kingpyn Boxing za darmo? Czy to możliwe? Fani w Polsce z pewnością będą zainteresowani obejrzeniem gali Kingpyn Boxing, którą w pełni można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Na karcie walk zobaczymy bowiem dwóch reprezentantów Polski. Filip "Filipek" Marcinek zmierzy się z brazylijskim gwiazdorem Whinderssonem Nunesem natomiast Ola "Danielka" Daniel skrzyżuje rękawice z gwiazdą filmów dla dorosłych Elle Brook.

Niestety organizacja Kingpyn Boxing nie zdecydowała się na darmową transmisję. Wszystkie walki, które odbędą się na sobotniej gali, zobaczymy wyłącznie w systemie PPV.

Kingpyn Boxing – darmowa transmisja

Organizacje freakowe w Polsce przyzwyczaiły kibiców do tego, że walka otwarcia była transmitowana za darmo za pośrednictwem YouTube. W przypadku Kingpyn Boxing nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli możliwość zobaczenia jakiejkolwiek walki za darmo.

Cała gala Kingpyn Boxing za darmo?

Cała gala Kingpyn Boxing za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, abyśmy mogli oglądać wydarzenia spod szyldu Kingpyn Boxing za darmo. Jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki gali Kingpyn Boxing, to wykupienie pakietu PPV na oficjalnej stronie federacji bądź za pośrednictwem strony playlive.net.


Czy galę Kingpyn Boxing można obejrzeć za darmo?
Gale organizowane przez Kingpyn Boxing można obejrzeć wyłącznie po wykupieniu pakietu pay-per-view.
Gdzie można obejrzeć galę Kingpyn Boxing?
Kingpyn Boxing można obejrzeć po wykupieniu dostępu na oficjalnej stronie federacji bądź za pośrednictwem strony playlive.net.