Gromda 14 odbędzie się już 8 września. Na kolejnej edycji tej brutalnej gali na gołe pięści kibice zobaczą turniej złożony z ośmiu zawodników oraz cztery superfighty. Wśród zawodników, którzy zaprezentują się na piątkowej gali zobaczymy przede wszystkim Łukasza "Goat'a" Parobca czy Vasyla Halycha. Transmisja Gromda 14 dostępna będzie w systemie pay-per-view.

Cena PPV Gromda 14

Aby obejrzeć transmisję Gromda 14 na żywo, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Premium (39,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 1080p. Dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni
  • VIP (44,99 PLN) - pakiet Premium, a także dostęp do Gromdy 13

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki Gromdy 14. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

Transmisja za darmo

Gromda 14 za darmo, czy to możliwe? Cała gala będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Gala Gromda 14 co prawda nie jest dostępna do obstawiania, jednak mimo tego warto przyjrzeć się bonusom bez depozytu.

Organizacja Gromda przyzwyczaiła jednak kibiców do transmisji za darmo studia oraz pierwszej walki turniejowej. Początek gali Gromda 14 będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube federacji.