Gala Gromda 14 zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze przy okazji tak dużego wydarzenia wielu kibiców zastanawia się czy jest możliwość, aby obejrzeć Gromda 14 za darmo. Czy można obejrzeć galę Gromda 14 za darmo? Gdzie oglądać Gromda 14 za darmo?

Gromda 14 za darmo

Gala Gromda 14 za darmo? Od pierwszego wydarzenia organizacja Gromda zdecydowała się transmitować swoje gale w systemie pay-per-view. Również Gromda 14 zostanie wyemitowana wyłącznie w PPV. Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby federacja zdecydowała się na transmisję swoich eventów za darmo.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki Gromdy 14. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

Gromda 14 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacja Gromda, podobnie jak federacje freak fightowe, postanowiła pokazywać kibicom za darmo pierwszą walkę każdej gali. W ten sposób organizacja Gromda chce zachęcić widzów, którzy wahają się przed kupnem pay-per-view. Początek gali jest emitowany na oficjalnym kanale YouTube organizacji Gromda. Kibice za darmo zobaczą studio oraz pierwszą walkę. Kolejne starcia zostaną pokazane wyłącznie w systemie PPV.

Cała gala Gromda 14 za darmo?

Cała gala Gromda 14 za darmo? Na ten moment nic nie zapowiada, abyśmy w przyszłości mogli oglądać gale organizacji Gromda bez wnoszenia opłaty. Aktualnie jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali to Gromda 14 w PPV. Dostęp do transmisji można wykupić na oficjalnej stronie federacji.