Wszystkie walki Gromda 14

Wyniki gali Gromda 14 i relacja na żywo z wydarzenia! Wrześniowy event największej federacji walk na gołe pięści w Polsce to turniej główny o 100 tys. złotych i pięć superfightów. Jednym z nich jest pojedynek Łukasza "Goat" Parobca z Luke "Loose Cannon" Atkinem. Kto wygrał walki na Gromda 14? Sprawdź relację i wyniki walk gali Gromda 14!

Gromda 14 wyniki - kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na gali Gromda 14 przekonaliśmy się w piątek 8 września o godzinie 20:00. Właśnie na ten dzień zaplanowano wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce. Niestety ubolewamy, że żaden bukmacher nie zdecydował się na wystawienie kursów, ale zachęcamy do odebrania bonusu bez depozytu na łączną kwotę 90 PLN i wykorzystania ich w przyszłości na dowolne zakłady sportowe i nie tylko!

Wyniki turnieju Gromda 14

W pierwszym ćwierćfinale turnieju głównego Damian "Spejson" Waluch znokautował w 1 minucie i 7 sekundzie Adama "Cyca" Cybińskiego.

Drugi ćwierćfinał zakończył się równie szybko. Hiszpan, "Basque", którego mogliśmy oglądać na poprzedniej edycji pokonał w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja) Marcina "Mania" Kujdę.

W trzecim ćwierćfinale zmierzyli się doświadczony bokser, Michał "Buła" Bańbuła i Michał "Ragnar" Chodaczek, który walczył już w turnieju na jedenastej edycji. "Buła" początkowo bardzo spokojny w pewnej chwili posłał "Ragnara" na deski. Ten wstał, ale po kilku sekundach Bańbuła dokończył dzieła zniszczenia, nokautując rywala.

Czwarta ćwierćfinałowa walka była najdłuższą spośród wszystkich. W pierwszej rundzie obaj zawodnicy byli liczeni, jednak druga runda przebiegała zdecydowanie pod dyktando "Koali", który w 1 minucie i 57 sekundzie znokautował Chmielewskiego.

W półfinałach "Basque" po drobnych problemach w pierwszej odsłonie pokonał w drugiej rundzie przez TKO "Spejsona", a "Buła" po morderczej wojnie zwyciężył z "Koalą" w piątej odsłonie przez TKO.

Finał turnieju Gromda 14 został jednak przełożony na kolejną edycję. Powodem jest kontuzja "Basque" po jego półfinałowym pojedynku.

Superfighty

W super-fightach górą byli głównie Polacy. Mariusz "Siwy" Siwiak pokonał przez TKO w pierwszej rundzie ważącego o 20 kg mniej Rafała" Wazyla" Szczerbińskiego. Denis "Romuś" Romek, który zastąpił "Kajfasza" szybko rozprawił się z Paulem "Paris" Bichetem. Udany powrót do Gromdy zaliczył Vasyl Halych, który pokonał przez TKO (kontuzja) Przemysława "Reksio" Rekowskiego. W ostatnim super-fighcie Sebastian "Scarface" Skiermański znokautował w pierwszej rundzie mistrza turnieju Gromda 12, Dustina "Taeddy" Rabiegę.

Main-event

W walce wieczoru zmierzyli się pretendent do pasa Gromdy, Łukasz "Goat" Parobiec i 3-krotny mistrz walk na gołe pięści w Anglii, Luke "Loose Cannon" Atkin. "Goat" wykończył rywala w klinczu, jedną ręką przytrzymał go na linach, a drugą zadał pięć mocnych ciosów, które znokautowały Loose Cannona już w pierwszej rundzie.

Gromda 14 wyniki walk

Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia i wyniki gali Gromda 14. Pogrubiona czcionka oznacza wygranego w danym pojedynku:

Walka wieczoru

Turniej główny

Ćwierćfinały:

Półfinały:

Finał:

  • Serey "Basque" Lander vs Michał "Buła" Bańbuła (Finał odbędzie się na kolejnej edycji z powodu kontuzji "Basque")

Superfighty