Pozostałe walki Gromda 14

Gala Gromda 14 odbyła się w piątek 8 września. Za nami wieczór pełen emocji związanych z potyczkami na gołe pięści. W jednym z super-fightów zmierzyli się Przemysław "Reksio" Rekowski oraz Vasyl Halych. Kto wygrał walkę Reksio vs Vasyl?

Reksio vs Vasyl wynik

O tym, kto wygrał walkę Reksio vs Vasyl na Gromda 14, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 8 września 2023 roku. Rekowski ma na koncie pięć walk w Gromdzie. Debiutował na szóstej edycji, pokonując w pierwszej rundzie Tomasza Kalinowskiego. Niestety kontuzja wykluczyła go z dalszej rywalizacji w turnieju głównym. Do ringu wrócił pół roku później. Na gali z numerem dziewiątym zwyciężył cały turniej, mierząc się kolejno z Wainą "Rhino" Morganem, Piotrem "Łapą" Łapuciem i Armanem "Arman" Amirjanem. Ostatnią walkę "Reksia" była wygrana na Gromdzie 12 z Anglikiem, Randy "Kofi King" Randaynem.

Rywal "Przemysława debiutował w organizacji Gromda w 2020 roku. Na pierwszej edycji pokonał w pierwszej rundzie Pawła Dziubę. Ostatni pojedynek stoczył na gali z numerem 10. W półfinale o pas Gromdy przegrał w 8 minucie piątej rundy z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem.

Vasyl pokonał Reksia przez TKO (kontuzja), runda I