Gala UFC, która odbędzie się w nocy z 23 na 24 września, z pewnością zaciekawi wielu polskich kibiców. W walce wieczoru dojdzie bowiem do starcia Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem. Gdzie obejrzeć za darmo Gamrot vs Fiziev?

 

Sprawdź wszystkie wyniki UFC FN: Gamrot vs Fiziev

 

Gamrot vs Fiziev - darmowy stream

Gdzie obejrzeć walkę Gamrot vs Fiziev za darmo? Starcie Gamrot vs Fiziev będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev w Las Vegas. Gala ta, którą w pełni można typować z kodem promocyjnym Betclic, będzie możliwa do obejrzenia za darmo.

Całą galę UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev pokaże bowiem bukmacher Fortuna za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Aby móc skorzystać z transmisji UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev należy być zarejestrowanym użytkownikiem oraz mieć obstawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni. Kartę główną gali UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev od godziny 1:00 wyemituje także Polsat Sport. Sprawdź także typy na Gamrot vs Fiziev.

Gamrot vs Fiziev - darmowa transmisja

Darmowa transmisja walki Gamrot vs Fiziev oraz całej karty walk UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev to coś, na co czekają kibice. Organizacja UFC swoje gale w Polsce transmituje na Polsacie Sport. Prawa do transmisji UFC ma także bukmacher Fortuna.

Gdzie obejrzeć całą walkę Gamrot vs Fiziev za darmo?

Całą walkę Gamrot vs Fiziev za darmo będzie można obejrzeć na Polsacie Sport oraz na stronie i w aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Polsat Sport wyemituje kartę główną gali UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev od godziny 1:00.