Mateusz Gamrot w swoim ósmym występie w organizacji UFC zmierzy się Rafaelem Fizievem. To starcie dla jednego z zawodników będzie najprawdopodobniej przepustką do wejścia do top 5 rankingu wagi lekkiej. Kto wygra walkę Gamrot vs Fiziev? Poznaj typy na Gamrot vs Fiziev!

Typy na Gamrot vs Fiziev - UFC

Typy na Gamrot vs Fiziev, czyli na walkę wieczoru gali UFC. Bez wątpienia obaj zawodnicy należą do ścisłej czołówki wagi lekkiej na świecie. Fiziev w UFC stoczył do tej pory osiem walk, z których wygrał sześć. Jego najcenniejszym skalpem jest pokonanie Rafaela dos Anjosa. Mateusz Gamrot natomiast wygrał 5 z 6 ostatnich walk. Polak swoją klasę udowodnił przede wszystkim w starciach z Armanem Tsarukyanem czy z Jalinem Turnerem.

Walka Gamrota z Fizievem to klasyczne zestawienie stójkowicza z zapaśnikiem. Mimo bardzo dobrego rekordu Fizieva wydaje się, że nie mierzył się on jeszcze z tak wybitnym zapaśnikiem, jakim jest Gamrot. Polak według bukmacherów nie jest faworytem, jednak jeśli będzie w stanie narzucić swój styl i dobrze rozłoży siły w tym pojedynku, to powinien dość wyraźnie zdominować parterowo Fizieva.

TYP: Mateusz Gamrot

Kursy na Gamrot vs Fiziev

Kursy na Gamrot vs Fiziev, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość zdecydowanym faworytem jest "Ataman". Kurs na zwycięstwo Rafaela Fizieva wynosi bowiem 1.62, natomiast wygrana Mateusza Gamrota jest szacowana na 2.30.

Gamrot vs Fiziev - zakłady bukmacherskie - UFC

Zakłady bukmacherskie na walkę Gamrot vs Fiziev są dostępne między innymi u bukmachera Betclic. Betclic to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Betclic.

Zakłady na walkę Gamrot vs Fiziev znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> UFC.

Typy na Gamrot vs Fiziev - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Gamrot vs Fiziev? Wszystkie walki UFC można obstawiać u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC.