Gamou Fall to aktor i model próbujący swoich sił w FAME MMA. Kim jest Gamou Fall? Gamou Fall pochodzenie kraj – co o tym wiadomo? Gamou Fall walki – jaki jest jego rekord w MMA? Gamou Fall wiek, wzrost, waga – ile wynoszą? Gamou Fall FAME MMA – kiedy po raz kolejny wystąpi w klatce największej polskiej organizacji typu freakfight?

Kim jest Gamou Fall?

Kim jest Gamou Fall – to pytanie mogli zadawać sobie kibice FAME MMA, którzy zobaczyli jego nazwisko w karcie walk gali FAME MMA 8. Gamou Fall jest aktorem i modelem, który ma na swoim koncie występy w filmach, teatrze czy teledyskach takich twórców, jak Sylwia Grzeszczak czy Pezet. Od wielu lat trenuje sporty walki w poznańskim klubie Ankos MMA, w związku z czym jego występ na FAME MMA nie mógł specjalnie dziwić. Zwłaszcza gdy zaprezentował się naprawdę z bardzo dobrej strony.

Gamou Fall pochodzenie, kraj

pochodzenie gamou fall

Gamou Fall pochodzenie i kraj – ten aspekt niezwykle wszystkich ciekawi, biorąc pod uwagę karnację zawodnika FAME MMA. Gamou Fall jest Polakiem i urodził się w Polsce. Jeśli chodzi o pochodzenie Gamou Fall rodzice, jego tata pochodzi z Senegalu, a mama jest Polką.

 

 

Gamou Fall wiek, wzrost, waga

Gamou Fall wiek, wzrost, waga – te parametry są niezwykle istotne zarówno w przypadku modelingu, jak i kariery w MMA. Jeśli chodzi o Gamou Fall wiek, mężczyzna urodził się w 1992 roku. Rocznikowo ma więc 29 lat. Wzrost Gamou Fall to blisko 190 centymetrów. Waga Gamou Fall, w jakiej walczył na FAME MMA, to kategoria półśrednia, czyli do 77 kilogramów.

Gamou Fall FAME MMA

Gamou Fall FAME MMA – po raz pierwszy o takim połączeniu usłyszeliśmy przy okazji gali FAME MMA 8. Wówczas rywalem zawodnika klubu Ankos MMA był Maciej „Szewcu” Szewczyk. Gamou Fall był sporym faworytem bukmacherów, co dziwiło niektórych kibiców FAME MMA.

Przestali się jednak dziwić, gdy zobaczyli umiejętności tego zawodnika. Gamou Fall dość łatwo poradził sobie z „Szewcem”, poddając go w drugiej rundzie duszeniem zza pleców. Wielu ekspertów stwierdziło, że biorąc pod uwagę umiejętności czysto sportowe, Gamou Fall bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje ku temu, żeby dołączyć do grona najlepszych zawodników FAME MMA.

Gamou Fall walki

walki gamou fall

Gamou Fall walki w MMA miał mieć na swoim koncie dwie po gali FAME MMA 10. Pierwotnie miał zmierzyć się wówczas z Piotrem Pająkiem. Niestety - zawodnik klubu Ankos MMA nabawił się kontuzji i musiał wycofać się z pojedynku.

Gamou Fall rekord

Gamou Fall rekord jest jak na razie skromny, choć bezbłędny – stoczył jedną walkę, którą wygrał przed czasem, poddając „Szewca” w drugiej rundzie ich pojedynku na FAME MMA 8.

Sprawdź też: Typy na Fame MMA

Gamou Fall dziewczyna

Gamou Fall dziewczyna to aspekt, który z pewnością niezwykle ciekawi kobiecą część widowni FAME MMA. Patrząc na media społecznościowe zawodnika, trudno ocenić, czy posiada on partnerkę, czy jest singlem. Nie umieszcza on bowiem regularnie zdjęć z żadną kobietą. Albo więc wyjątkowo sprawnie chroni swojego życia prywatnego, albo – co wydaje się bardziej prawdopodobnie – nie jest aktualnie w związku.

Gamou Fall Instagram

insta gamou fall

Gamou Fall Instagram poprawił swoje wyniki po tym, jak zawalczył na FAME MMA. Gdy ogłoszono jego pojedynek, konto Gamou Fall na Instagramie śledziło kilka tysięcy obserwujących. Na tę chwilę jest to ponad 30 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.


Z jakiego kraju pochodzi Gamou Fall?
Gamou Fall urodził się w Polsce. Jego ojciec pochodzi z Senegalu, a mama z Polski.
Gamou Fall - z kim walczył w debiucie?
W pierwszej walce w FAME MMA pokonał "Szewca" w drugiej rundzie.