W meczu 9. kolejki La Ligi na Santiago Bernabeu Real Madryt pokonał 2:0 Villarreal. Wynik otworzył Fede Valverde, a mecz zamknął cudownym uderzeniem z dystansu Vinicius Jr.

Piękny gol Viniciusa w meczu z Villarrealem

Już w 14. minucie meczu Fede Valverde po podaniu z rzutu rożnego oddał strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie zatrzepotała w siatce bramki Villarrealu. Wynik w drugiej połowie ustalił Vinicius Jr, który posłał prawdziwą bombę na bramkę Diego Condego. Real Madryt dzięki zwycięstwu zrównał się w tabeli z FC Barceloną, która ma o jeden mecz rozegrany mniej.

Zwycięstwo z Villarrealem dla Królewskich ma jednak słodko-gorzki smak. W doliczonym czasie gry koszmarnie wyglądającej kontuzji nabawił się Dani Carvajal, dla którego sezon najprawdopodobniej dobiegł już końca.