Jak wiadomo, CO-Main Event na Fame MMA 19, to jedna z tych najbardziej wyczekiwanych walk. Nic dziwnego, że cała Tauron Arena zawrzała, gdy w oktagonie pojawili się Marcin "Xayoo" Majkut oraz jego mniej doświadczony rywal Franciszek "Franio" Rusiecki. Czy drugi z wymienionych zaskoczył, pomimo statusu underdoga? Już po chwili sytuacja stała się jasna.

Xayoo nokautuje Frania w drugiej rundzie - Fame MMA 19

Choć od początku wiadomo było, że Franio jest underdogiem, to oczywiście pojawili się i tacy, którzy postawili na jego wygraną. Co ciekawe, to właśnie Rusiecki zaczął już na początku zasypywać Xayoo ciosami. Choć rywal się bronił, to mimo wszystko Franio zaskoczył zarówno widzów, jak i przeciwnika. Mocne ciosy pojawiały się z dwóch stron, co świetnie pokazały silne kopnięcia w krocze z obydwu stron.

W pewnym momencie na łuku brwiowym Xayoo pojawiła się krew. Początek drugiego etapu dał jednak zupełnie inny obrót sytuacji. Wszystko za sprawą skrócenia dystansu przez Marcina Majkuta w rezultacie, którego Franio nie wstał po liczeniu. Po 39 sekundach rundy drugiej Xayoo został zwycięzcą przez nokaut!

Już teraz sprawdźcie pozostałe wyniki na żywo Fame MMA 19!