Gala FEN 36 zbliża się wielkimi krokami. Będzie to kolejne wydarzenie organizowane przez federację, która zdaniem wielu kibiców i ekspertów, jeśli chodzi o poziom sportowy, jest drugą siłą w Polsce - po KSW. Co wiadomo o gali FEN 36?

Data gali16 października
Miejsce galiSzczecin
Transmisja galiPolsat Sport
Walka wieczoruRębecki vs TBA

FEN 36 kiedy?

O tym, kiedy FEN 36 się odbędzie, dowiedzieliśmy się pod koniec lipca 2021 roku. Wówczas organizacja Fight Exclusive Night wydała komunikat, w której poinformowała, jaki jest termin gali FEN 36. Jak się okazało kolejne wydarzenie spod szyldu FEN odbędzie się w październiku tego roku - konkretniej 16. dnia tego miesiąca (sobota).

FEN 36 gdzie?

To, gdzie FEN 36 się odbędzie, również dowiedzieliśmy się przy okazji pierwszego komunikatu o tej gali. Lokalizacją FEN 36 będzie Szczecin, a konkretniej tamtejsza Netto Arena.

FEN 36 transmisja

FEN 36 PPV? Nie tym razem. Po tym, jak podczas gali FEN 34 organizatorzy postawili na wiele walk typu freakfight i gdy produkt był dostępny w systemie PPV, kolejne gale mają być dostępne dla wszystkich i transmitowane w otwartym Polsacie oraz na sportowych antenach Polsatu. Podobnie będzie w przypadku gali FEN 36.

Zobacz także - Gdzie oglądać FEN? Transmisje

FEN 36 bilety

Bilety na FEN 36 będą dostępne w sprzedaży, gdy do gali zostanie nieco mniej czasu. Szczecińska Netto Arena jest w stanie pomieścić blisko 5,5 tysiąca widzów. Nie wiadomo jednak, jak w październiku będzie wyglądała sprawa, jeśli chodzi o rządowe obostrzenia związane z koronawirusem. W dużej mierze od tego będzie zależeć to, ile biletów będzie w sprzedaży na galę FEN 36.

FEN 36 zawodnicy

FEN 36 zawodnicy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, jak na razie są znani w liczbie trzech. Właśnie trzy nazwiska dostały bowiem ogłoszone w pierwszym komunikacie na temat gali FEN 36. W walce wieczoru wystąpi ulubieniec lokalnej publiczności, Mateusz Rębecki. Popularny "Chińczyk" stanie do szóstej obrony mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej.

Zobacz także - kim jest Paweł Jóźwiak, prezes FEN?

Oprócz Rębeckiego, podczas FEN 36 zobaczymy także w akcji Marcina Wójcika, który stanie do obrony pasa w wadze półciężkiej. Również w tej samej kategorii wagowej kolejną walkę na FEN 36 stoczy Wojciech "Kulkinio" Janusz.

FEN 36 typy

FEN 36 typy będą dostępne wówczas, gdy karta walk FEN 36 nieco się zapełni. Jak na razie zawodnicy, których nazwiska zostały ogłoszone, nie mają jeszcze oficjalne rywali, w związku z czym zakłady na FEN 36 nie są możliwe do gry.

Zobacz także - Typy na FEN MMA. Gdzie obstawiać FEN MMA?

FEN 36 karta walk

FEN 36 karta walk zawiera jak na razie trzy nazwiska. Czekamy na więcej!

Mateusz Rębecki vs TBA - walka o pas
Marcin Wójcik vs TBA - walka o pas
Wojciech Janusz vs TBA


Jaki jest termin gali FEN 36?
Gala FEN 36 zaplanowana jest na 16 października 2021 roku.
Jaka jest lokalizacja gali FEN 36?
Gala FEN 36 odbędzie się w Szczecinie.