Fight Exclusive Night online jest polską federacją, która organizuje walki w formule mma i K1. Pierwsze gala FEN online odbyła się w listopadzie 2013 roku. Z tego wynika, że FEN mma gdzie oglądać można w dużej mierze polskich zawodników, jest federacją stosunkowo młodą. Dla fanów mieszanych sztuk walki, warto dowiedzieć się: fen - gdzie oglądać?

FEN live

Oczywiście jak w przypadku wszystkich gal, możliwym jest obejrzenie konkretnej edycji z perspektywy trybun. Warto jednak wiedzieć, gdzie oglądać fen, jeżeli nie możemy udać się osobiście na galę. Federacja coraz bardziej zyskuje na popularności, pomimo, że powstała stosunkowo niedawno. W konsekwencji tego, dostępna jest opcja FEN tv. Organizacja nawiązała współprace ze stacją telewizyjną Polsat. Skutkuje to tym, że gale transmitowane są na kanałach Polsat Sport Fight, Super Polsat i Polsat Sport. FEN tv transmitowane jest jednak w usłudze pay per viev, co oznacza konieczność uiszczenia stosownej opłaty. W przypadku gal tej federacji, uzyskanie dostępu kosztuje 40 zł.

FEN online

fen przez internet

Możliwe jest także znalezienie strony internetowej, gdzie oglądać FEN można w pełni legalnie. Fight Exclusive Night online do obejrzenia jest w serwisie IPLA, oraz na bezpośredniej stronie organizatora – fenmma.tv. Należy pamiętać, że tutaj tak samo jak w przypadku FEN tv online, konieczne jest uiszczenie opłaty w wysokości 40 zł. Wykupienie możliwości oglądania gali na stronie organizatora, pozwala nam również na dostęp do całej gali przez 24 godziny od momentu jej zakończenia. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, dla osób, które nie są wstanie obejrzeć fen tv online. Udostępnianie dostępu również po gali, jest coraz częściej spotkane. Dlatego jest to opcja dobra, za równo dla osób, które interesuje fen stream, oglądając gale na żywo, jak i dla tych, którzy akurat tego dnia nie mają czasu.

FEN gdzie obejrzeć za darmo

Temat oglądania gal za darmo powraca jak bumerang. Wiele osób chętnie obejrzy fen stream, bez żadnego wkładu finansowego. Niestety jest to działanie nielegalne. Oczywiście najwięcej nieprzyjemności, potencjalnie spotkać może osobę, która udostępnia FEN online. W dodatku, na tego typu stronach, często dochodzi do prób wyłudzenia pieniędzy. Dlatego też, jeżeli interesuje nas gala FEN mma gdzie oglądać można mieszane sztuki walki, najlepiej jest wykorzystywać do tego legalne źródła. Organizacja FEN live, jak już zostało wspomniane, ciągle nabiera na popularności, przez co ilość nielegalnych stron, gdzie transmitowana będzie gala FEN online, będzie coraz więcej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

gala fen gdzie obejrzeć

Jak często odbywają się gale FEN?

Gale FEN odbywają się nieregularnie. Zazwyczaj w odstępie od miesiąca do nawet pół roku.

Czy wszystkie gale Fight Exclusive Night online odbywają się w systemie PPV?

Początkowo gale udostępniane były za darmo. Od gali FEN 28, wprowadzono system PPV i od tamtego czasu trend ten się utrzymał.

Kiedy odbyła się pierwsza walka o pas tej organizacji?

Pierwszy tego typu pojedynek miał miejsce na 6 edycji tej gali. Mistrzem wagi koguciej został portugalski zawodnik Victor Marinho, który pokonał Tymoteusza Świątka