Fagata po wybuchu afery Pandora Gate została usunięta z polskich federacji freak fightowych i postanowiła skupić się na publikowaniu w sieci nagich zdjęć. Okazuje się jednak, że po influencerkę sięgnęła jedna z zagranicznych organizacji. Fagata swoją kolejną walkę stoczy na gali Misfits Boxing!

Fagata zawalczy na Misfits Boxing

Swoją ostanią walkę Fagata stoczyła na FAME Friday Arena 2 we wrześniu 2023 roku. Pokonała wtedy Brylantynkę, jednak od tamtej pory jest nieaktywna w świecie freak fightów. Niedługo się to zmieni, ponieważ Fagata zawalczy na dobrze znanej polskim fanom gali Misfits Boxing.

Niedawno udział w tym wydarzeniu wziął Amadeusz Ferrari, który przegrał przed czasem z Salt Papim. Federacja, która organizuje walki bokserskie zdecydowała się zakontraktować również Fagatę.

Świadczy o tym drabinka turniejowa, którą organizacja Misfits Boxing opublikowała przy okazji ostatniej gali. Federacja ta zorganizuje turniej kobiet i w jednej z walk wystąpi właśnie Agata Fąk. Fagata zawalczy z Elle Brooke.

Można zatem powiedzieć, że Fagata zmierzy się z koleżanką po fachu. Elle Brooke również znana jest bowiem przede wszystkim z publikowania treści dla dorosłych na portalu Onlyfans. Brooke może być kojarzona przez polskich fanów, ponieważ w kwietniu 2023 roku zawalczyła z Olą Daniel na gali Kingpyn Boxing 1.