Ogłoszona walka kobiet z EKIPY na FAME MMA 20 wzbudza spore zainteresowanie internautów. Nic dziwnego, że tak wiele komentarzy pojawiło się na temat programu FACE TO FACE, w którym Murcix i Paulina Kozłowska wzięły udział. Ich zachowanie jest teraz szeroko komentowane.

Kto wypadł lepiej na FACE TO FACE Murix vs Kozłowska - Komentujący jednomyślni!

Jak można było się domyślać, program, w którym wystąpią dwie byłe członkinie EKIPY Friza, zdecydowanie przyciągnął sporą publiczność. Nie obyło się bez odkrycia kilku tajemnic, które nurtowały widzów. Co ciekawe, osoby, które obejrzały całe wydarzenie, były zgodne co do tego, która z nich wypadła PR-owo lepiej od drugiej. Wbrew pozorom nie była to Murcix, która występowała w EKIPIE od samego początku.

Kozłowska lepiej wypadła niż Murcix, która rżnie cwaniarę i 'ołdzi' personę. Paulina studiuje, założyła swój biznes, coś z sobą robi, a ona jest wymarłą youtuberką z wybujałym ego. Jestem szczerze zaskoczona, że ta Paulina potrafi się w miarę wypowiadać.

Wiele osób zarzuciło prowadzącemu - Ulfikowi - że dużo większą sympatię odczuwał do Murcix, co sprawiało, że to Paulinie dużo bardziej się obrywało. Błoch podczas swoich wypowiedzi twierdziła, że mają z Kozłowską neutralny kontakt, a mimo to podczas programu z jej strony pojawiało się dużo uszczypliwości. To również nie umknęło uwadze widzów.

F2F Murcix, Pauliny Kozłowskiej ukazał, że będąc na „wygranej” pozycji wizerunkowej można szybko z niej spać. Droga Marto, jeśli przyznajesz że miałaś neutralne stosunki z Pauliną, to czemu odnosisz się do niej z taką pogardą i brakiem szacunku? Pokory

Być może opinie internautów jeszcze się odmienią, natomiast aktualnie to Paulina zyskuje większą sympatię widzów. Dziewczyny są na ten moment jedynymi kobietami w karcie walk FAME MMA 20, więc ciąży na nich presja. Obie debiutują, więc ich umiejętności poznamy dopiero 10 lutego.