Eryk Bręczewski niespodziewanie stał się jedną z gwiazd gali High League, choć... na niej nie walczył. Kim jest Eryk Bręczewski, trener Bonusa BGC?

Kto to Eryk Bręczewski?

Na temat tego, kim jest Eryk Bręczewski, wiele osób z pewnością zaczęło zastanawiać się przy okazji ważenia przed pierwszą galą High League. Wówczas bowiem o mężczyźnie niespodziewanie zrobiło się głośno. Bręczewski jest więc trenerem personalnym i zawodnikiem kickboxingu. Pochodzi z Poznania, a trenuje w Cichy Boxing Team, gdzie swoje umiejętności szlifuje między innymi Piotr „Bonus BGC” Witczak.

Eryk Bręczewski wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o to, ile lat ma Eryk Bręczewski czy ile wynosi jego wzrost, jeszcze nie wiadomo zbyt wiele. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mężczyzna niespodziewanie stał się dość rozpoznawalny, z pewnością lada chwile zobaczymy go w jednej z organizacji frakfight. Wówczas takie informacje, jak wiek czy waga Bręczewskiego staną się powszechną wiedzą.

Eryk Bręczewski kickboxing

Eryk Bręczewski od wielu lat trenuje kickboxing. Osoby związane z nim w wywiadach podkreślały, że jest on mistrzem Polski w tej dyscyplinie sportów uderzanych, jednak niewiele więcej na ten temat wiadomo.

W sieci można natrafić na wzmianki między innymi z 2016 roku na temat startów Bręczewskiego w juniorskich zawodach kickboxingu w kategorii do 54 kilogramów.

Eryk Bręczewski MMA

Jeśli chodzi o MMA, Eryk Bręczewski nie ma na swoim koncie ani amatorskich walk, ani zawodowych. Wydarzenia sprzed gali High League prawdopodobnie sprawią jednak, że lada chwila doczekamy się jego debiutu w formule MMA.

Zobacz także - High League historia, włodarze, zasady

Eryk Bręczewski walki

Archiwalne wpisy w internecie sugerują, że Eryk Bręczewski walki w kickboxingu toczy od wielu lat. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na nieco bardziej medialną walkę zawodnika z Poznania, dzięki której poznamy jego atuty i dowiemy się, na co faktycznie go stać.

Eryk Bręczewski rekord

Eryk Bręczewski rekord, czyli ile walk stoczył? Tego nie wiadomo. Niektórzy śmieją się, że jego rekord wynosi 0-1 po tym, jak na ważeniu przed galą High League znokautował go Amadeusz Ferrari.

Eryk Bręczewski vs Amadeusz Ferrari

Eryk Bręczewski vs Amadeusz Ferrari, czyli wszystko zaczęło się w 2018 roku. Wówczas przy okazji nagrywek do Fame House panowie najpierw posprzeczali się, a następnie pobili. Jak to bywa w tego typu przypadkach, jedna strona uważa, że druga postąpiła nie fair, z kolei druga twierdzi, że przeciwnik zagrał nieczysto. Do „rewanżu” doszło pod koniec sierpnia 2021 roku na ważeniu przed pierwszą galą High League. Kamery uchwyciły, jak Ferrari nokautuje Bręczewskiego potężnym ciosem, a następnie kładzie buta na jego głowie.

Bręczewski twierdził, że poślizgnął się na wykładzinie i że nie został znokautowany.

Eryk trener Bonusa BGC

Eryk Bręczewski jest trenerem Bonusa BGC, jeśli chodzi o kickboxing. Razem trenują w poznańskim klubie Cichy Boxing Team pod okiem trenera Marcina Konika.

Eryk Bręczewski Instagram

Eryk Bręczewski posiada konto na Instagramie o nazwie "erykkrul". Jego profil pod koniec sierpnia obserwowało około 6,5 tysiąca użytkowników.


Kim jest Eryk Bręczewski?
Jest zawodnikiem kickboxingu, skonfliktowanym z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Czy Eryk Bręczewski jest trenerem Bonusa BGC? Tak, obaj trenują w klubie Cichy Boxing Team w Poznaniu.