Wielkimi krokami zbliża się gala KSW Epic, podczas której dojdzie do widowiskowej walki Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Okazuje się, że te dwie gwiazdy za swoją walkę zgarną niemałe pieniądze. Jak wielka gaża przypadnie zawodnikom Main Eventu?

Więcej niż trzy miliony? Najdroższy pojedynek Polaków w historii!

Karta walk KSW Epic jest pełna ciekawych zestawień, choć jeszcze nie wszystkie zostały oficjalnie ogłoszone. Wszyscy jednak czekają na historyczną walkę, w które Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek ma odbyć się w boksie i trwać 6 rund trwających po 3 minuty. Martin Lewandowski odniósł się jednak do zawrotnej kwoty, jaką mają otrzymać zawodnicy za to starcie.

Wszystkich kwot z przeszłości nie znam, ale myślę, że ta walka zdecydowanie je przebija.

Z jego wypowiedzi wyniki, że będzie to gaża wyższa niż w przypadku pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Warto przypomnieć, że to zestawienie kosztowało federację 3 miliony złotych. Skoro ma to być jednak wyższa kwota, to mówimy o najdroższym pojedynku Polaków w historii. Być może po gali poznamy więcej szczegółów na ten temat.

Nim jednak odbędzie się to epickie starcie, będziemy świadkami innego wydarzenia organizacji. Na karcie walk KSW 91 widnieje bowiem walka o pas, którą stoczy Leo Bricha z Valeriu Mirceą. Tego starcia zdecydowanie nie można przegapić.