Elite Fighters to nowy projekt na polskiej scenie, jeśli chodzi o walki typu freak fight. Wyniki pierwszej gali Elite Fighters z pewnością ciekawią więc wielu i wzbudzają spore zainteresowanie. Kto wygrał walki na Elite Fighters?

Elite Fighters wyniki walk

Wyniki walk Elite Fightes poznaliśmy więc znane późnym wieczorem w sobotę. Kto wygrał walkę Mateusz Murański vs Warszawski Dresik? Kto sięgnął po pierwsze pasy nowej organizacji?

Mateusz Murański pokonał Mielonidasa przez KO, runda 1
Mateusz Murański (stoczył dwie walki) pokonał Warszawskiego Dresika przez niejednogłośną decyzję sędziów
Ewa Piekut pokonała Imwero przez TKO, runda 1 - walka o pas
Netet, Szwechu, Modlicha pokonali Kungfupanda1213 przez TKO, runda 1
Mundek Dryja pokonał Bartka Fit.pl przez TKO, runda 1 – walka o pas
Tarzan pokonał Filipa Ćwieka przez decyzję sędziów
Bodychrist pokonał Robaliniego przez TKO (kontuzja), runda 1
Julita Juchnowicz pokonała Queen of the Black przez poddanie, runda 1
Izet pokonał Marcintusa przez decyzję sędziów
Paweł Szulc pokonał Kubę Lasika przez decyzję sędziów

45 minut po walce Murańskiego doszło do nietypowej historii, gdyż... zawalczył on ponownie. Murański odpoczął po swoim pojedynku i zawalczył z Mielonidasem. Znokautował go w efektownym stylu już w pierwszej rundzie - co za wieczór rodziny Murańskich!

Zobacz także - kiedy druga gala Elite Fighters?

 

 

 

Elite Fighters kto wygrał?

O tym, kto wygrał Elite Fighters walki na pierwszej gali, przekonaliśmy się ostatniego dnia lipca 2021 roku. Właśnie na ten sobotni wieczór zaplanowana była bowiem premierowa gala spod tego szyldu. Projekt od początku wzbudza skrajne emocje i reakcje.

Elite Fighters wyniki

Elite Fighters wyniki kibiców będą głównie ciekawić, jeśli chodzi o przebieg danej walki i jej końcowy rezultat. Na tym jednak nie koniec, jeśli chodzi o ciekawe wyniki Elite Fighters. Organizatorzy wydarzenia, które transmitowane jest w systemie PPV, z pewnością z zainteresowaniem będą bowiem zerkać w dane, jeśli chodzi właśnie o liczbę sprzedanych subskrypcji na pierwszą galę. W dużej mierze od sukcesu sprzedażowego będzie bowiem na pewno zależeć to, w jakim kierunku projekt będzie się rozwijał i czy w ogóle zobaczymy kolejne gale spod szyldu Elite Fighters.

Zobacz także - Typy na Elite Fighters

Elite Fighters zwycięzcy

Elite Fighters zwycięzcy otworzą sobie szansę na kolejne występy i głośne walki, a co za tym idzie - imponujące zarobki. Nie zawsze jednak ten, kto wygrywa, finalnie robi większą karierę. Podczas gal typu freak fight dla wielu sama walka jest najmniej istotnym elementem show, które zaczyna się już na konferencjach czy w wywiadach. Często więc ktoś, kto przegra, może okazać się ciekawszym "produktem", niż zwycięzca, ponieważ przyciągnął większą widownię czy został z czegoś zapamiętany.

Zobacz także - Elite Fighters. Zawodnicy, historia, włodarze

Elite Fighters podsumowanie

Elite Fighters podsumowanie, czyli jak wyglądała pierwsza gala? Na pewno... ciekawie. Do projektu zaangażowana została Monika Laskowska, czyli słynna Najlepsza Polska Dziennikarka, która pracowała w klatce jako konferansjer w duecie z aktorem Michałem Milowiczem. Same pojedynki wyglądały mniej więcej tak, jak można było się spodziewać, czyli adekwatnie do poziomu freak fightów. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na rozwój federacji, bo z pewnością przygotują kolejne tego typu gale.