Gala Elite Fighters z przytupem zadebiutowała na polskim rynku wydarzeń typu freak fight. Choć otoczka gali i sam jej przebieg z pewnością nie wszystkim się spodobał, wygląda na to, że gala zebrała pozytywne recenzje i kibice czekają na kolejną edycję. Kiedy druga gala Elite Fighters?

Data gali?
Miejsce galiGliwice
Transmisja galiPPV
Gwiazda gali?

Kiedy gala Elite Fighters 2?

Niektóre federacje przyzwyczaiły nas do tego, że na danej gali ogłaszają szczegóły kolejnego wydarzenia. Tak wygląda to choćby w przypadku KSW, które – przykładowo – na gali KSW 60 ogłasza termin i pierwszych bohaterów gali KSW 61. Jeśli chodzi o Elite Fighters, takich informacji nie usłyszeliśmy przy okazji premierowego wydarzenia.

Niektórzy z zawodników w wywiadach wygadali się jednak nieco, jeśli chodzi o to, kiedy gala Elite Fighters 2 jest planowana. Jak się okazało, tym razem... nic z tego. W pierwotnym terminie, czyli 29 stycznia 2022 roku gala bowiem się nie odbyła. Federacja wydała oświadczenie, informując, że wydarzenie odbędzie się w drugiej połowie roku.

 

 

 

Gdzie gala Elite Fighters 2?

To, gdzie gala Elite Fighters 2 się odbędzie, ogłoszono przy okazji podania daty drugiej edycji. Lokalizacją Elite Fighters 2 będzie gliwicka Arena Gliwice.

Elite Fighters 2 bilety

Jak na razie nie wiadomo, kiedy wystartuje sprzedaż biletów na galę Elite Fighters 2. Podobnie jak Wy, my również czekamy na konkrety w tej sprawie.

Elite Fighters 2 transmisja

Elite Fighters 2 transmisja PPV z pewnością niewiele się zmieni, jeśli chodzi o porównanie do pierwszej edycji. Dostęp PPV do gali można kupić na oficjalnej stronie federacji Elite Fighters, a dokładny termin startu sprzedaży i cenę poznamy, gdy ogłoszone zostaną pierwsze konkrety gali Elite Fighters 2.

Elite Fighters 2 zawodnicy

Kto zawalczy na Elite Fighters 2? Tego jeszcze nie wiadomo. Wydawało się, że podczas gali do klatki wyjdzie Jacek Murański. Podczas pierwszej gali otrzymał on bowiem ofertę od organizatorów, którą przyjął. Jego rywalem miał być zawodnik, który w przeszłości walczył w KSW. Jak się okazało, chodziło o Marcina Najmana. Do walki Murański vs Najman ostatecznie jednak nie doszło - jak i do całej gali.

Elite Fighters 2 walki

Kto wystąpi na Elite Fighters 2? Powinniśmy spodziewać się występów bohaterów pierwszej edycji. Być może kolejny pojedynek w MMA stoczy syn Jacka, Mateusz Murański, który podczas gali Elite Fighters 1 stoczył dwie walki i obie wygrał. Swoje starcia wygrali między innymi Bodychrist czy Ewa z Warsaw Shore, więc również ich możemy spodziewać się w klatce przy okazji drugiej edycji.

Elite Fighters ogłosiło, że na drugiej gali dojdzie do walki... kobiety z mężczyzną.

Elite Fighters 2 kursy

Elite Fighters 2 kursy zostaną wystawione wówczas, gdy organizatorzy ogłoszą konkretne zestawienia na drugą galę. Kursy Elite Fighters na pierwszą galę zaproponował między innymi bukmacher Betclic (odbierz Kod promocyjny Betclic), więc z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że firma zaproponuje kursy Elite Fighters 2 również i tym razem.

Elite Fighters 2 typy

Elite Fighters 2 typy będą możliwe do grania w momencie, gdy bukmacher wystawi kursy na pojedynki. Jak na razie trudno więc przewidywać coś więcej, jeśli chodzi o kursy czy typy na drugą galę Elite Fighters.

Elite Fighters 2 karta walk

Elite Fighters 2 karta walk, czyli wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń.


Jaki jest termin gali Elite Fighters 2?
Gala odbędzie się w drugiej połowie 2022 roku.
Czy Jacek Murański zawalczy na Elite Fighters 2?
Wszystko wskazywało na to, że będzie bohaterem walki wieczoru, jednak ostatecznie walka z Najmanem nie doszła do skutku.