Na karcie walk Fame Friday Arena 1 pierwszą walką było starcie pomiędzy Piotrem "Edzio" Byliną i Kornelem "Koro" Regele. Mężczyźni postanowili dołożyć starań, by rozpoczęcie przy ich pomocy nowej wersji gal Fame było efektowne. Kto wygrał walkę Edzio vs Koro podczas gali?

Koro wygrywa z Edzio Rap po 3 rundach na Fame Friday Arena 1!

Do oktagonu pierwszy wszedł Edzio Rap, a po nim pojawił się Koro. Pierwsza runda rozpoczęła się od mocnych i szybkich wymian ciosów. Mimo to panowie w zaangażowaniu szli łeb w łeb, a determinacja Edzia wydawała się przejmować starcie, jednak Koro szybko nadrobił kilkoma natarciami na przeciwnika.

Jak przyznali komentatorzy, w drugim starciu był widoczny spokój Kornela, który działał na jego korzyść. Doszło do mocnej wymiany, podczas której Edzia nieco zamroczyło. U obojga było widać jednak zmęczenie, gdyż jak podkreślili mówiący, na sali jest ogromnie gorąco i mogło to wpływać na kondycję zawodników.

W tym przypadku trzecia runda utwierdziła w tym, że zwycięzca mógł być tylko jeden. Jednogłośną decyzją sędziów wygrywa, Koro pokonując Piotra Bylinę!