Mateusz Kubiszyn, znany szerszej publiczności jako Don Diego, zabrał głos po odwołanej walce z Denisem Załęckim na High League 3. Do walki nie doszło ze względów bezpieczeństwa.

Don Diego o walce z Załęckim

Podczas gali High League 3 doszło do sporych awantur na trybunach. Denis Załęcki, przedstawiciel Elany Toruń, przyjechał bowiem do Gdańska, gdzie kibice tamtejszej Lechii nie przepadają za jego klubem.

Nic więc dziwnego, że podczas gali High League 3 - delikatnie mówiąc - nie było spokojnie.

 

 

Zobacz także - wyniki gali High League 3

Ostatecznie do walki Don Diego vs Denis Załęcki nie doszło. Na gorąco całe zamieszanie skomentował Kubiszyn. "Jestem zawiedziony, ale najbardziej szkoda mi 100 osób, które specjalnie przyjechały tutaj dla mnie" - przyznał Don Diego.


Po niedoszłej walce Kubiszyn prowadził również transmisję live na swoim profilu na Instagramie. Powiedział, że szkoda mu miesięcy przygotowań i w najbliższym czasie udaje się na wakacje.

Co z pojedynkiem Don Diego vs Załęcki?

Czy walka Don Diego vs Załęcki się odbędzie? Organizatorzy zapewnili, że tak. Transmisja z walki Kubiszyna i Załęckiego ma być przeprowadzona na oficjalnej platformie federacji High League, choć jak na razie termin walki Don Diego vs Denis Załęcki nie został oficjalnie ogłoszony.

Zobacz także - Denis Załęcki vs Don Diego – transmisja i stream online walki High League 3