Mateusz Kubiszyn to niepokonana legenda GROMDY. Jest on zawodnikiem tej federacji od prawie 4 lat, jednak w międzyczasie walczył także w High League. Ostatnio dowiedzieliśmy się również o dołączeniu Don Diego do federacji FAME MMA. Mimo to, Mateusz wyznał, że chętnie zawalczyłby w oktagonie KSW.

Don Diego rezygnuje z walki na FAME MMA 20?

Nazwisko Don Diego od początku miało znaleźć się na karcie walk FAME MMA 20. Jednak Mateusz w jednym z ostatnich wywiadów, wykazał chęci walki na gali KSW Epic. Podkreślił także, że istnieje duża możliwość nieodbycia się jego walki na zbliżającym się FAME MMA.

- Apel, zapytanie albo zwrotka w stronę KSW. Jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME – to mogę, jestem w przygotowaniach. Mogę przygotować się na galę KSW Epic, mogę znaleźć się na karcie walk – jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością.

Nie trzeba było długo czekać - po słowach Don Diego, od razu znalazł się chętny przeciwnik. Były pretendent do pasa mistrzowskiego KSW, Andrzej Grzebyk poinformował, że chętnie zawalczy z Mateuszem. Byłaby to naprawdę ciekawa i sportowa walka.

Statement współwłaściciela KSW

Martin Lewandowski, czyli jeden z właścicieli federacji KSW, zabrał głos w tym temacie podczas wywiadu na kanale Karola Garncarza. O dziwo, spodobał mu się pomysł dodania walki Don Diego do karty walk KSW Epic.

- Podoba mi się. No tutaj Don Diego, sportowo jest zacnym zawodnikiem. No tak, to by była ciekawa walka. Na pewno promocyjnie silna, mocna, więc jest to do zastanowienia. Nie chcę tu deklarować, bo jednak zawsze takie decyzje podejmuję z Wojsławem Rysiewskim, więc jakby chcę z nim przegadać temat i poznać jego perspektywę.

Do gali FAME MMA 20 zostały niecałe 2 tygodnie, a jak widać, możemy spodziewać się sporych zmian. Już od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że walka Don Diego może się nie odbyć. Pozostało czekać na oficjalne informacje ze strony obydwu federacji.