Denis Załęcki i Don Diego zmierzą się w najciekawiej zapowiadającej się walce pod względem sportowym na gali High League 3. Jak wyglądają kursy na ten pojedynek? Kto jest faworytem starcia Denis Załęcki vs Don Diego?

Zakłady bukmacherskie Denis Załęcki vs Don Diego High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Don Diego na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że minimalnym faworytem jest Don Diego, czyli Mateusz Kubiszyn. Nic dziwnego - jest to niezwykle utytułowany zawodnik sportów stójkowych, będący wielokrotnym mistrzem świata w kickboxingu oraz mistrzem Gromdy, czyli federacji z walkami na gołe pięści.

Kursy Denis Załęcki vs Don Diego

Kursy na walkę Denis vs Don Diego faworyzują Kubiszyna, choć nieznacznie. Fortuna wystawiła kurs 2.02 na Denisa, z kolei wygrana Don Diego została oszacowana na 1.62. Kursy są więc wyrównane i żaden scenariusz nie powinien szczególnie dziwić.

Kursy na walkę Załęcki vs Don Diego - jak i pozostałe walki gali High League 3 - dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Zobacz także - kim jest Denis Załęcki?

Typy Denis Załęcki vs Don Diego

Typy na walkę Denis vs Don Diego, czyli kto wygra ten pojedynek? W stójce faworytem wydaje się Don Diego, jednak trzeba pamiętać, że jest to walka zakontraktowana w formule MMA. Bez wątpienia rosną więc szanse Denisa, który co prawda wywodzi się ze stójki, podobnie jak jego rywal, ale mógł przepracować okres przygotowawczy również pod względem parteru.

Zobacz także - karta walk gali High League 3

Z racji tego, że obaj panowie - delikatnie mówiąc - nie przepadają za sobą, wszystko wskazuje na to, że pojedynek Załęcki vs Kubiszyn zakończy się przed czasem.