Choć emocje po FAME MMA 20 jeszcze nie opadły, to już czas na kolejne newsy ze świata freak fightów. Zwycięzca Co-Main Eventu gali, czyli Don Kasjo, który wygrał z Boxdelem wygadał się, co do daty kolejnego wydarzenia Prime MMA! Teraz już wszystko jasne.

Don Kasjo wyjawia datę Prime MMA 8! - "Na początku kwietnia robimy kolejną galę"

Tuż po odbytej walce, Kasjusz zdecydował się na udzielanie wywiadów dotyczących przede wszystkim przygotowań do walki z Boxdelem. W wywiadzie dla mma.pl przyznał, że łącznie odbył 6 treningów przed tym starciem. W dalszej części swojej wypowiedzi ze strony włodarza Prime MMA padły ciekawe słowa. Mężczyzna wyjawił bowiem nieco za dużo na temat nadchodzących wydarzeń!

Nie no ja wracam do Prime'u. Na początku kwietnia robimy kolejną galę, kolejne igrzyska gladiatorów. Już to Tomek Berąk szykuje, więc ruszamy z Primem, a z Fame zobaczymy.

Z jego wypowiedzi dowiadujemy się nie tylko, że Prime MMA 8 odbędzie się na początku kwietnia, ale również tego, że po raz kolejny odbędą się Igrzyska Gladiatorów. Jeśli chodzi o datę, to możemy na razie spekulować. Jak wiadomo, na 6 kwietnia jest zaplanowane rozstrzygnięcie karty walk KSW 93.

Fakt tej daty gali sprawia, że możemy spekulować, iż Prime z numerem 8 odbędzie się 13 kwietnia. Być może jednak organizatorom niestraszna będzie konkurencja i zdecydują się na ten sam weekend. Bierzemy pod uwagę oczywiście możliwość organizacji wydarzenia w piątek, na przykład 5 kwietnia. Niebawem poznamy pewnie więcej szczegółowy dotyczących wydarzenia.