To już oficjalne! Na najbliższej gali Prime MMA 8 zobaczymy pojedynek dwóch prawdziwych freak fighterów! Od dłuższego czasu już mogliśmy spodziewać się tej walki i tak oto zobaczymy ją już 13 kwietnia w Arenie Gorzów!

Daro Lew o Bagiecie!

Daro Lew został wypożyczony na dokładnie jedną walkę w innej federacji niż Fame MMA. Bardzo zależało mu na tej walce z Bagietą za te wydarzenia, które miały miejsce po ostatniej walce Dara. Kaźmierczuk na ostatnim wywiadzie zdradził nam szczegóły tego sporu, od którego to się zaczęło.

Za to plucie, które było ostatnio na gali jak schodziłem po walce, Bagieta jest tym najbardziej winnym, bo on sprowokował tych ludzi, którzy tam siedzieli obok niego i on sam, widzę tę jego morde jak jakiś odklejeniec i za to przyszedłem go teraz ukarać… między nami nie było żadnego konfliktu ja byłem jego fanem… naprawdę go lubiłem – Daro Lew

Daro chciał jednak wcześniej zawalczyć z Bagietą, ale walka miała być tylko na sportowo, jednak po tej akcji konflikt wszedł na zupełnie inny poziom. Walka odbędzie się w formule K-1 w dużych rękawicach. Daro dodał, że w każdej formule może wyjść z nim do walki i nie robi to dla niego żadnego znaczenia. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?