Jakiś czas temu Daro Lew przyznał, że mógłby zawalczyć przeciwko kilku uczestnikom Xayoo Industries. Po czasie Marcin Majkut przyznał, że wszystko było na etapie dogadywania, lecz podobno Daro Lew nie był już chętny na walkę.

Daro Lew odpowiada Xayoo

Cała sprzeczka zaczęła się od tego, że jakiś czas temu Darek wyraził chęć walki z kilkoma zawodnikami z Xayoo Industries. Jednak im bliżej obiecanej walki, tym coraz mniejsze są szanse na jej odbycie. Po ostatnich wyzwiskach Xayoo w stronę Daro Lwa, Kaźmierczuk postanowił na to odpowiedzieć.

Wmówiłem sobie ty d*bilu skończony z jajem na głowie i lotniskiem jak Heathrow pi**dolnij się w łeb tu masz mój wpis ze stycznia wyraźnie pisze, że na Fame i w MMA ty kałmuku parchlaty.

Jak się okazało, między Darkiem a Xayoo wyszło małe nieporozumienie. Marcin oczekiwał, że walka będzie miała miejsce na jego gali, czyli na Bitej Śmietance. Jednak Daro Lew od początku miał na myśli pojedynek w federacji FAME MMA. Na ten moment możemy spodziewać się, że do tego starcia ostatecznie nie dojdzie ze względu na konflikt Dariusza z Marcinem.