W trakcie kolejnego programu Cage przed galą FAME MMA 20 doszło do ciekawych zapowiedzi. Wiele wskazuje na to, że na najbliższej edycji gali Bita Śmietanka, w klatce u Xayoo zawalczy Daro Lew i to nie tylko z jednym przeciwnikiem!

Lew kontra ekipa Xayoo Indiustries?

Nie jest tajemnicą, że na samym początku ustaleń karty walk FAME MMA 20 Marcin Majkut miał mieć za przeciwnika Disa. Konflikt streamerów trwa już od kilku lat, dlatego wydawało się wręcz oczywistym zestawienie Xayo z Disem. Wszystko przetasowało jednak ostatnie zwycięstwo Lwa, który bezwzględnie znokautował Disa.

Włodarze federacji Fame zdecydowali zatem, że przeciwnikiem Marina Majkuta będzie Daro Lew. W trakcie programu Cage przed FAME MMA 20 Daro zadzwonił do studia i słownie skonfrontował się ze swoim przeciwnikiem. Potężny Lew stwierdził, że jest w stanie pokonać nie tylko Xayoo, ale także całą jego ekipę.

Majkut bardzo sprytnie przerzucił ten temat na Bitą Śmietankę. Zaproponował on Dariuszowi, aby zmierzył się z ekipą Xayoo Industries, ale na najbliższej gali Bita Śmietanka 3. Według słów Xayoo ma ona odbyć się w lutym lub marcu. Co ciekawe, Ulfik wraz z Mściwujewskim ostrzegali Dariusza, że walki na Bitej Śmietance są charytatywne. Daro Lew honorowo stwierdził, że nie za wszystkie walki należy brać pieniądze.