W środę 17 kwietnia 2024 roku na kanale YouTube'owym AntyFakty pojawił się wywiad z Bandurą. Mężczyzna w trakcie jednej ze swoich wypowiedzi zdradził, że widzowie mogą spodziewać się niebawem dokumentu produkowanego przez Canal+ właśnie o nim. O co dokładnie chodzi?

"Patryk Bandurski - Najważniejsza walka" na Canal+?

Jak wiadomo, wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizowana przez największą federację freak fightową w Polsce. W main evencie karty walk FAME MMA 21 znalazło się starcie Tomasza Adamka z Piotrem "Bandurą" Bandurskim. Drugi z wymienionych w ostatnim czasie udzielił wywiadu na kanale AntyFakty na platformie YouTube. Okazało się, że powstanie o nim dokument. Zawodnik zdradził kilka szczegółów na ten temat!

Jak już poszło info o Canal+, to dokument powstaje też o mnie, o mojej osobie - Patryk Bandurski Najważniejsza Walka. Wzruszony jestem, nie ukrywam, że co na nagrywkach padało słowo Tomasz Adamek, to co by nie mówić, jest to, myślę, wzruszające.

W dalszej części filmiku Bandurski zdradził swojemu rozmówcy nieco więcej na temat zbliżającej się produkcji z jego udziałem.

Jest to produkcja Canal+. Kręciliśmy, kręcimy go nadal (...). Jest to pokazane, jak to wygląda bardziej naturalnie. Jest bardzo dużo też o mnie, o mojej historii, bo dużo osób o mnie nie wie, nie wie kim jestem. Jest kilka tematów poruszonych, których ja nigdy nie poruszałem w Internecie, są treningi, sparingi. Myślę, że bardzo fajny materiał wyjdzie.

Jak widać, mężczyzna nie zatrzymuje się i chce pokazać więcej niż tylko przygotowania do walki z tak mocnym rywalem. Wiele osób wykazuje sporą ciekawość w związku z opisywanym przez Bandurę dokumentem.