Gala Fame MMA 18 nie może obejść się bez głośnego CO-Main Eventu. Uda się to dzięki występowi Marty "Linkimaster" Linkiewicz z Ewą "Kleo" Brodnicką. Obie panie na konferencjach nie próżnowały w wymianie słownej. Jak przełożyło się to na wynik jednego z najważniejszych starć wieczoru?

Kleo pokonuje Linkimaster po 3 rundach

Walka profesjonalistki z jedną z najlepszych freak fighterek w Polsce. Zdecydowanie ten pojedynek wzbudził niemałe emocje wśród widowni na żywo, jak i internautach oglądającymi wydarzenie poprzez PPV. W pierwszej rundzie można było zauważyć mocne serie ciosów od Ewy Brodnickiej. Marta Linkiewicz podczas ciosu włożyła palce do oka przeciwniczki, co skończyło się interwencją medyka.

Cała sytuacja zostaje wygwizdana przez widownię, a poszkodowana przyznała, że widzi przez mgłę. Mimo to jej ciosy stawały się coraz silniejsze. Linkimaster udało się jednak sprowadzić ją do parteru. Druga runda to po raz kolejny silne trafienia ze strony profesjonalistki, jednak Marta nie próżnowała i doszło do obalenia.

W trzeciej rundzie znowu zobaczyliście obalenie, w którym punktuje oczywiście Linkimaster. Kleo zdobyła jednak kilka punktów za ciosy. W finalne Co-Main Eventu na Fame MMA 18 walkę kobiet wygrywa Ewa "Kleo" Brodnicka! Mimo to zwyciężczyni przez ciężki stan zdrowia została wyniesiona przez medyków z oktagonu.