Brian Hooi to jeden z ulubieńców kibiców KSW. 28-latek zanotował dopiero kilka występów dla największej polskiej organizacji, jednak każda walka "Hooibooia" dostarczała wiele emocji. Jakie osiągnięcia ma Brian Hooi? Ile wzrostu ma Hooi? Poznaj najlepsze walki Briana Hooia i wszystkie szczegóły dotyczące tego zawodnika!

Brian Hooi waga

Brian Hooi to zawodnik kategorii półśredniej. Jego limit wagowy jest zatem ustalony na 77 kg. Na co dzień może on ważyć między 85 a 90 kilogramów.

Brian Hooi wzrost

Hooi ma 180 centymetrów wzrostu.

Brian Hooi osiągnięcia

Brian Hooi wciąż jest stosunkowo młodym zawodnikiem, ma bowiem dopiero 28 lat. Jak na razie nie zdołał on zdobyć żadnych pasów bądź nagród, które można wyróżnić przy omawianiu jego sylwetki.

Brian Hooi najlepsze walki

Walki Braiana Hooia są gwarancją emocji. Reprezentant Holandii lubi bić się w stójce i nie stanowi dla niego problemu wejść z rywalem w wymianę. Przez taki sposób walki często naraża się na przyjęcie ciosu, jednak dzięki temu kibice uwielbiają oglądać w akcji "Hooibooia". Jakie były najlepsze walki Briana Hooia?

Brian Hooi vs Michał Pietrzak

Brian Hooi zmierzył się z Michałem Pietrzakiem w swoim debiucie w KSW. Wielu kibiców nie wiedziało, czego można się spodziewać po tym zawodniku i przystępował on do tego starcia w roli underdoga. Holender zaprezentował się jednak bardzo dobrze i mimo tego, że na początku starcia był w tarapatach, to potrafił odwrócić losy pojedynku i znokautował Polaka już w pierwszej rundzie.

Brian Hooi vs Jivko Stoimenov

Walka Hooi vs Stoimenov dla reprezentanta Holandii była trzecim starciem w organizacji KSW. Brian Hooi powracał w tym pojedynku po porażce z Arturem Szczepaniekiem, który znokautował go w zaledwie 43 sekundy. Wiele osób zastanawiało się jak zaprezentuje się Holender po takiej przegranej. Ten jednak świetnie poradził sobie z presją i pokonał Jivko Stoimenova już w pierwszej rundzie.

Brian Hooi kariera w MMA

Brian Hooi karierę w MMA rozpoczął w październiku 2013 roku w wieku 18 lat. Początek jego przygody ze sportami walki nie był jednak udany, bowiem zanotował trzy porażki w pierwszych czterech starciach. Potem miał on już bardzo dobrą serię, ponieważ wygrał 10 z kolejnych 12 walk. To zaowocowało pojedynkami w bardziej rozpoznawalnych organizacjach takich jak Brave CF czy Bellator. Hooi na wyższym poziomie przeplatał jednak wygrane z przegranymi i po zwycięstwie na UAE Warriors podpisał kontrakt z KSW.

Brian Hooi KSW

Brian Hooi w KSW zadebiutował 23 lipca 2022 walką z Michałem Pietrzakiem. Holender wygrał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. W kolejnej walce przegrał z Arturem Szczepaniakiem, jednak już w kolejnej walce powrócił na zwycięską ścieżkę wygrywając z Jivko Stoimenovem.

W swojej ostatniej dotychczasowej walce w KSW Brian Hooi zmierzył się z Andrzejem Grzebykiem podczas gali KSW 82. Był to nieoficjalny eliminator do walki o pas wagi półśredniej, jednak Hooi przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Brian Hooi King Of The Streets

Brian Hooi jest również znany z występów na galach King Of The Streets. Są to uliczne walki, gdzie zawodnicy biją się na gołe pięści, a walka nie toczy się w klatce tylko na ulicy. Hooi jest tam przedstawiany jako chuligan drużyny Feyenoord Rotterdam.

Brian Hooi ciekawostki

Z osobą Briana Hooia wiążę się kilka ciekawostek. Najważniejszą z nich jest to, że żoną reprezentanta Holandii jest Polka. Rozumie on zatem wiele słów w języku polskim. Przez to również każe wymawiać swoje nazwisko przez "o", mimo że według wielu podwójne "oo", które występuje w jego nazwisku powinno się wymawiać jako "u".


Kim jest Brian Hooi?
Brian Hooi to zawodnik MMA, który aktualnie toczy swoje pojedynki w organizacji KSW.
Jaki rekord ma Brian Hooi?
Rekord Briana Hooia to 19-9.