Gala CLOUT MMA 1 zdecydowanie będzie tym, co zapowiadali jej ambasadorzy już podczas ogłoszenia jej powstania. Połączenie sportowych postaci i gwiazd internetu może być sporym powiewem świeżości, a idealnym tego przykładem jest karta walk CLOUT MMA 1. Na jej kolejnej pozycji pojawiła się bowiem walka brata Pudziana ze Scarfacem!

Brat Pudziana na CLOUT MMA 1 - Scarface jego przeciwnikiem!

Organizatorzy CLOUT MMA nie zwalniają tempa i stawiają na kolejne ciekawe pojedynki. Choć mogłoby się wydawać, że ogłoszone pojedynki były trafnymi dla widzów opcjami, to organizacja postanowiła nie osiąść na laurach. Z tego też względu kolejnym punktem na liście walczących zajmuje Dominik Pudzianowski w starciu Pawłem "Scarfacem" Bombą.

https://www.instagram.com/p/Cum3h8MIT3J/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Najstarszy z braci Pudzianowskich stoczy swój pojedynek z kontrowersyjną internetową postacią, która jeszcze niedawno znajdowała się w areszcie. Opinie na temat tego  pojedynku były raczej pozytywne ze strony przyszłych widzów. Co ciekawe, w komentarzach pod ogłoszeniem swoją obecność zaznaczył Alan Kwieciński. Zadeklarował się po stronie Pudziana oraz skierował ostre słowa do jego przeciwnika. Komentarz brzmiał:

"Co się odwlecze to nie uciecze szmaciarzu 🖕🖕🖕
#teampudzian"

Jest to jawna zaczepka z jego strony, więc być może w przyszłości zobaczymy walkę obu panów w CLOUTowym oktagonie. Na ten moment jesteśmy jednak ciekawi, jak przebiegnie pojedynek pomiędzy bratem Pudzianowskim a byłym Zusje. Federacja gwarantuje wyjątkowe emocje na konferencjach i w oktagonie. O prawdziwości tej gwarancji przekonamy się już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.