W poniedziałkowy wieczór federacja Fame MMA ogłosiła pełną kartę walk na galę Fame: Reborn, która odbędzie się 9 grudnia w Atlas Arenie Łódź. Na grudniowym wydarzeniu FAME zobaczymy starcie Adriana Polaka ze znanym twitterowiczem „Gregiem” pierwotnie nazywający się Grzegorz Gancewski. Walka obu panów odbędzie się w formule MMA. Na ten temat ostro wypowiedział się Boxdel.

Boxdel staje w obronie Grega

Swoje niezadowolenie ws. tego pojedynku postanowił wyrazić zawodnik KSW - Patryk „Gleba” Tołkaczewski, który na swoim TikToku w mocnych słowach ocenił zatrudnienie „Grega” przez organizacje FAME.

-To co ten FAME MMA daje za przykład naszym dzieciom? Bierze jakiegoś hejtera, który nawyzywał jego zawodnika i daje mu walkę. To jest sięganie dna! Taka porządna federacja, bo tak uważałem, bierze hejtera i pokazuje naszym dzieciom, że żeby dostać walkę wystarczy nawyzywać jakiegoś zawodnika w Internecie.

Na odpowiedź Gancewskiego nie musieliśmy długo czekać:

 -No niestety, pierwszy dzień w tym świecie i już strzelają do mnie. Na szczęście niecelnie… Angaż dostałem wcześniej, na walkę z zupełnie kimś innym. Tamten wypadł, dali Polaka. Traf chciał, że akurat jeden z tych, za którymi nie przepadałem i otwarcie pisałem to.

Na wypowiedź Gleby w sprawie walki Greg vs Polak na gali Fame: Reborn wypowiedział się w najnowszym odcinku THE GOAT sam Boxdel, który nie szczędził ostrych słów krytyki w stronę pięściarza z Torunia, przypominając mu oczywiście sytuacje z gali Fame MMA 16, gdzie na trybunach podczas trwania wydarzenia uderzył liściem w twarz zawodnika Fame MMA - Piotra Szeligę.

-Gleba ja pie****, jak ty możesz się w ogóle wypowiadać chłopie. Sam chciałeś wywalczyć walkę z Donem Diego na High League, mówiąc mu jakieś pierdoły, jakieś pierdy i też mu cisnąłeś. Ale już abstrahując od tego to zrobiłeś zadymę na gali freak fightowej, na świątyni medialnej można powiedzieć, gdzie brałeś pod uwagę to, że cię nagrają i tam zrobiłeś największą zadymę z Szeligą liść Szeligi i tak dalej. Chłopie jak ty możesz się wypowiadać w ogóle o tym, że coś jest niedobre dla dzieci, że to demoralizuje dzieci i tak dalej. Jak ty możesz się o tym wypowiadać?. Ty chłopie jeden z większych skandalistów i aferzystów k**** w świecie freaków.