25 wrześniaYo miała miejsce konferencja spowodowana galą Fame Friday Arena 2, która odbędzie się już w piątek 29 września 2023 roku w Szczecinie. Nic dziwnego, że na takim wydarzeniu zebrała się cała śmietanka internetowych twórców. Był to zatem idealny czas, aby odnieść się do aktualnej sytuacji związanej z youtuberami wykazującymi nieodpowiednie zachowania. Boxdel postanowił zabrać w tej sprawie głos.

Boxdel o Stuu i aferze YouTuberów - Fagata również zabrała głos

Podczas trwania konferencji Fame MMA doszło do pytania, na które czekała cała widownia. Mianowicie prowadzący poruszyli aspekt sprawy Stuu, który miał pisać do dziewczyn poniżej 15 roku życia nieodpowiednie wiadomości. Boxdel przyznał, że nie chce za bardzo poruszać tego tematu, ale ważne jest dla niego to, aby nikt nie bronił Stuu. Dodał także, że sprawą zajmują się aktualnie nie tylko kanały commentary.

Mężczyzna zasugerował zatem, że zarzuty w stronę jego kolegi po fachu mogą być zgodne z rzeczywistością. Z jego wypowiedzi można także wywnioskować, że odpowiednie organy zostały powiadomione o całej sprawie. Na razie możemy jednak tylko gdybać, gdyż są to domniemania. Korzystając z faktu, że była dziewczyna Stuarta, Fagata jest zawodniczką na nadchodzącej gali, prowadzący postanowili również ją zapytać o znajomość tej sprawy.

Pytanie było skierowane o wiadomości głosowe, które brzmiały, jakby influencerka miała wiedzę w tym zakresie. Kobieta przyznała, że nie jest zadowolona, że jej prywatne rozmowy znów wyciekają do sieci. Dodała, że wysyłając je do byłej przyjaciółki Stuu powtarzała tylko plotki i była pod silnym wpływem emocji. Stwierdziła także, że sytuacje, o których mowa miały miejsce, gdy ona nie znała jeszcze Burtona. W rezultacie nie jest w stanie się do tego odnieść i nie chce, bo nie ma takiej wiedzy.

Widzowie i fani długoletnich twórców internetowych nie do końca wierzą, że ci najbardziej znani w sieci influencerzy nie wiedzą nic o takiej dramie. Pozostaje tylko czekać na rozwój wypadków.